Huawei bude na nových produktech spolupracovat s Pantone Color Institute

Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů, bude spolupracovat s přední společností v oblasti analýzy trendů barev Pantone Color Institute. Cílem tohoto partnerství je spojit svět barev s moderními technologiemi, přičemž Pantone Color Institute bude zapracovávat aktuální barevné trendy do produktů Huawei.

Pantone Color Institute spolupracuje s celou řadou brandů, jimž napomáhá využít působení barev na emoce a psychologii zákazníků v designových strategiích. Vedle toho se specializuje na předpovědi barevných trendů, kdy dokonce dokáže stanovit, jak tyto předpovědi budou působit na emoce lidí. Pantone Color Institute každoročně vyhlašuje PANTONE Barvu roku.

Huawei-HQ-ilustracni

„V souvislosti s tím, jak zákazníci čím dál více využívají barvu jako formu svého projevu, vidíme stále častěji její experimentální a kreativní využití. Barva je skutečně medium, prostřednictvím kterého se jednotlivci vyjadřují. Huawei tento dynamický trend zachytil a díky našemu partnerství se můžeme těšit, že zákazníkům Huawei přineseme prostředek, aby se mohli odvážně vyjádřit pomocí barev,“ řekl Laurie Pressman, Vice President Pantone Color Institute.

Společnost Huawei si od partnerství slibuje, že naváže na předchozí úspěchy. V loňském roce dosáhla milníku 10 milionů prodaných kusů smartphonů Huawei P9 a P9 Plus.

„My v Huawei pevně věříme v kolektivní moudrost a spolupráci a toto partnerství našim uživatelům umožní vyjádřit sebe sama intenzivněji skrze univerzální řeč barev. Spolupráce s Pantone Color Institute si vážíme a těšíme se na její uplatnění v našich nejnovějších produktech,“ řekl Richard Yu, CEO společnosti Huawei Consumer BG.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru