Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Huawei a BVB: Wi-Fi síť pro fotbalový stadion na veletrhu CeBIT

Firmy Huawei a BVB představí na veletrhu CeBIT řešení vysokorychlostní Wi-Fi sítě pro fotbalový stadion SIGNAL IDUNA PARK

Huawei, přední poskytovatel řešení v oblasti informatiky a komunikačních technologií (ICT), uspořádal ve spolupráci s fotbalovým klubem Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA (BVB) speciální akci na veletrhu CeBIT, v hale 2, na stánku firmy Huawei číslo C50. U této příležitosti předal Neven Subotic, klíčový hráč týmu BVB, panu Swift Liuovi, prezidentovi Huawei Enterprise Business Group pro firemní síťové technologie, dres fotbalového týmu BVB.

Fotografie – https://photos.prnewswire.com/prnh/20140314/CN83503

Huawei a BVB zahájily partnerskou spolupráci v září 2013. Firma Huawei nainstalovala největší německou Wi-Fi síť na fotbalovém stadionu SIGNAL IDUNA PARK. Tato síť, která slouží více než 80 tisícům uživatelů, fanouškům a návštěvníkům fotbalových utkání, nabízí spolehlivé, vysokorychlostní připojení k internetu, z kteréhokoli místa tohoto největšího fotbalového stadionu v Německu, který má největší průměrnou návštěvnost v Evropě.

V průběhu akce představil pan Subotic to, co očekává od stadionu s plným pokrytím chytrou bezdrátovou sítí a rovněž uspořádal autogramiádu pro fanoušky. Tři vylosovaní vítězové získali permanentku na fotbalové zápasy BVB v sezóně 2014/2015.

“Jako jeden z největších fotbalových klubů na světě, se vždy zajímáme o hledání způsobů jak nabídnout našim fanouškům nové, inovativní služby. Abychom byli schopni optimalizovat naše fungování a nabídnout nové, různorodé služby, považujeme za důležité nainstalovat na náš stadion novou bezdrátovou infrastrukturu,” řekl Carsten Cramer z Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA. “Jsem si jist, že úspěšná instalace nové Wi-Fi infrastruktury umožní našim fanouškům získat lepší zážitky z fotbalových zápasů.”

Model řešení chytré komunikační sítě s vysokou hustotou pro stadion SIGNAL IDUNA PARK byl na stánku C50 v hale 2 na veletrhu CeBIT 2014 vystaven od 10. do 14. března 2014.

O společnosti Huawei

Huawei je předním celosvětovým poskytovatelem řešení v oblasti informatiky a komunikací (ICT). Firma Huawei se snaží svým zákazníkům z řad telekomunikačních operátorů, firem i koncových zákazníků nabízet konkurenční řešení a služby. Produkty a služby firmy Huawei najdete ve více než 170 zemích světa a slouží více než jedné třetině světové populace.

Další informace najdete na firemních webových stránkách firmy Huawei: enterprise.huawei.com

KONTAKT: Emily Yu, +86-10-8288-2797, emily.yu@huawei.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru