HTC Wildfire – zamilovat si ho není těžké (recenze naší čtenářky)

HTC Wildfire – zamilovat si ho není těžké (recenze naší čtenářky)

Redakce Objevit.cz svým čtenářům umožňuje napsat vlastní článek. Toto je jeden z nich. Napsala jej naše čtenářka a rozhodla se v něm popsat svůj nový mobilní telefon. Snad se vám článek bude líbit, můžete nám to sdělit do komentářů.

Jsem nový a hrdý majitel mobilního telefonu HTC Wildfire S. Přecházela jsem na něj z telefonu LG KP-500 cookie. Ten byl také dotykový, nicméně vyžadoval tužku na přesnější dotek. Občas bylo skutečně nutné do něho trošku „rýpnout“, aby fungoval. Mohu potvrdit, že to se u HTC stát nemůže. Na nehty, tak jako každý nový dotykový telefon, nereaguje.

Vítanou změnou pro mě byl internet v mobilu a báječná Wi-Fi. Ta se k internetu bez problémů připojí, i když je signál slabý.

Malý, ale šikovný!

Wildfire S nemá na konci názvu své „S“ jen tak. Je totiž zatím nejmenším přírůstkem do rodiny HTC. Tenhle mrňousek má rozměry pouze 101,3 X 59,4 X 12,4 mm a váží pouhých 105 gramů. Je tedy o 25g lehčí, než jeho bráška HTC Desire, a dokonce o 43g lehčí než HTC Sensation. Má sice menší displej, tedy 3,2 palce, nenechá se ale zahambit nějakými 0.5 palci a dohání to možností dvou barevných provedení. Všechny HTC byly doteď k volbě pouze v jedné barvě. Wildfire S je k sehnání v bílé nebo tmavě šedé barvě. A obě mu moc sluší.

Klady a zápory? Má obě strany mince…

HTC Wildfire

Jak jsem tak slyšela od kolegů mající HTC, nabíjí svého hladového miláčka denně. Já však, když s ním pracuji, chodím na internet a sem tam si něco poslechnu, nabíjím i dvakrát denně. Ale to s ním musím hodně pracovat. Jinak snad asi nemám, co mu vytknout.

Vlastně jednu věc ano. Nechala jsem přes noc zapnutý internet a mobil si aktivně stahoval data, až se mu vybila baterie a nezazvonil mi budík. Jinak je na Wildfire spolehnutí a je to věrný kamarád i pomocník od nepohody…

Trošku technicky…

HTC Wildfire S pohání operační systém Android 2.3. Displej má 3,2 palce (8,1cm) a rozlišení 320X480. Zapamatuje si až 512MB dat a navíc k němu dostanete 2GB paměťovou mikroSD kartu. Foťák je parádní, 5Mpix + blesk a autofocus. Nemusím zmiňovat podporu Wi-Fi a GPS, Bluetooth, FM rádio a Mp3 přehrávač.

Věrný …

Závěrem bych chtěla znovu zdůraznit, že jak časté nabíjení baterie, tak občasné otravné stahování dat, nemohou změnit nic na tom, že HTC Wildfire S je spolehlivý a pracovitý telefon. Neseká se, nezlobí a dotykové ovládání nemá chybu. Já bych mu dala asi čtyři a půl hvězdiček z pěti…

Čtenářka: Michaela Servusová
Napište také svůj článek!

Komentáře

Nahoru