Tisková zpráva: HTC představuje nový telefon z rodiny Desire

Společnost HTC dnes představila nový multimediální telefon HTC Desire C, který je vybaven nejnovějšími dostupnými technologiemi. Nový model je postaven na operačním systému Android 4.0 (ICS). Spolu s vylepšenou verzí uživatelského prostředí HTC Sense 4, nabídne svým uživatelům širokou škálu integrovaných služeb. HTC Desire C je vybaven technologií pro vylepšení zvuku Beats Audio, která nabízí maximální kvalitu multimediálního obsahu.

HTC Desire C nabízí 3,5 palcový HVGA displej a příjemný design, který si jistě oblíbí každý.  Tento model bude dostupný hned ve třech barevných variantách a to v bílé, červené a černé. Pořizování kvalitních fotek a videí v HD kvalitě zajištuje 5 megapixelový fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu. Fotky nebo videa z různých akcí a dovolené lze samozřejmě okamžitě snadno sdílet na sociálních sítích. Nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 4 přináší integraci s cloudovým úložištěm Dropbox. Majitelé nového telefonu Desire C získají bezplatně k dispozici 25 gigabajtů prostoru po dobu dvou let.

Autentická kvalita zvuku

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC Desire C integrována napříč celým operačním systémem. Uživatelé získají maximální kvalitu poslechu nejen v hudebním přehrávači, ale i při sledování filmů, videí z YouTube nebo při hraní her. Telefon je vybaven také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě.

Technické specifikace

  • Operační systém Android 4 (IceCream Sandwich)
  • Procesor Snapdragon S1 (600 Mhz)
  • 3,5 palcový displej s rozlišením 320x480px
  • 4GB interní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karty
  • 5 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením
  • Zlepšená kvalita zvuku pomocí Beats Audio

Dostupnost

Telefon HTC Desire C bude dostupný od první poloviny června na pražské značkové prodejně HTC, v maloobchodní prodejní síti a u telefonních operátorů. Doporučená koncová cena je stanovena  na 4 499 Kč. Model s NFC čipem bude dostupný na podzim 2012.

Produktové fotografie ve vysokém rozlišení včetně kompletních specifikací naleznete na https://press.amic.cz/HTC/.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru