Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: HTC oživuje trh s telefony střední třídy. Nastupuje výkonný HTC Desire 816 a menší HTC Desire 610

Barcelona, 25. února 2014 – Společnost HTC na barcelonském veletrhu představila první novinky v ambiciózní řadě Desire pro rok 2014. HTC Desire 816 kombinuje prvky podařeného designu rodiny vlajkových lodí HTC One s paletou moderních barev a kvalitních materiálů. Díky nim jsou telefony HTC Desire na první pohled povědomé a velmi osobité. HTC Desire 816 dále doplní nový HTC Desire 610.

 

HTC Desire 816

Nejnovější přírůstek do rodiny HTC Desire myslí na vše. Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,6 GHz. Maximální možnou konektivitu nabízí integrace 4G LTE technologie. Kvalitu zvukového podání má na starosti dvojice předních reproduktorů s technologií HTC BoomSound, zatímco kombinace 5,5 palcového displeje s HTC BlinkFeed udrží každého v centru dění díky zobrazení vybraného obsahu přímo na hlavní obrazovce. Telefon je osazen dvěma výkonnými fotoaparáty – zadní disponuje 13 megapixely a podporuje i pokročilé funkce jako HTC Zoe. Přední fotoaparát s pěti megapixely dělá z HTC Desire 816 ideální přístroj pro zachycení perfektních selfie fotografií i krajinných scenérií v úžasné kvalitě. Nový HTC Desire 816 vyniká svižností, výkonem a zároveň je vybaven tak, aby zvládal surfování na internetu, hraní her nebo multitasking.

HTC Desire 610

HTC Desire 610 pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz, který podporuje moderní mobilní technologie přenosu 4G LTE. Pro zobrazení aktuálních informací z HTC BlinkFeed, streamování videa nebo hraní her slouží 4,7 palcový displej. Všestranný multimediální zážitek doplňují pokročilé úpravy fotografií a videa. Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8 megapixelů a přední nabídne 1,3 megapixelovou kameru. I model HTC Desire 610 poskytne díky dvojici reproduktorů a technologii HTC BoomSound skvělý zvuk.

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru