HTC One M9 můžete do konce dubna exkluzivně sehnat u T-Mobile

České zastoupení společnosti HTC ukázalo svou novou vlajkovou loď HTC One M9 v Praze už 7. dubna. Reakce jsou trochu smíšené, protože cena pro Českou republiku není zrovna nízká. Na druhou stranu je oprávněná, protože kovový klenot obsahuje pár funkcí, které v mobilních telefonech rozhodně nejsou standardem.

HTC One M9_Silver_Right

„One M9 je unikátní, krásný kus, který si bere to nejlepší z předchozích modelů v kombinaci s tím, co uživatelé chtějí. Jsme proto velmi potěšeni, že se nám podařilo uvést náš nový vlajkový model na český trh velmi brzy od jeho představení,“ uvedl při Jan Černo z českého zastoupení společnosti HTC.

Co nabízí unikátního

HTC One M9 vychází z podoby svých předchůdců One M7 a One M8. Podobá se jak vzhledem, tak funkcemi. Přináší uživatelské prostředí Sense 7 a vylepšenou domovskou obrazovku BlinkFeed. Nechybí mu technologie HTC BoomSound, má dvojici předních stereo reproduktorů od Dolby Audio, a tak nabízí prostorový zvuk Dolby Surround 5.1.

HTC One M9_Gunmetal_3V

Hlavním lákadlem je ale fotoaparát. Čočku zadního fotoaparátu o rozlišení 20 megapixelů chrání safírové sklo. Kamera zvládá natáčet video v 4K rozlišení. Přední fotoaparát se chlubí technologií UltraPixel. Pixely jsou schopné zachytit o 300 % více světla, takže přirozené fotografie získáte za každých světelných podmínek. HTC navíc dodává svůj softwarový balíček EYE Experience, díky kterým si vytvoříte lepší selfie.

Rozměry: 144,6 x 69,7 x 9,61 mm
Váha: 157 g
Displej:  5 palců, Full HD 1080p
Procesor: Qualcomm Snapdragon 810, osm jader – 4 x 2GHz + 4 x 1,5GHz
Interní paměť: 32 GB
Paměťová karta: ano
RAM: 3 GB
Zadní fotoaparát: 20 Mpx, video 4K
Přední kamera: video 1080p
Baterie: 2840 mAh
Konektivita: Bluetooth 4.1, LTE, NFC, HDMI

Dále obsahuje technologii HTC Connect, přes kterou si můžete spojit mobil s reproduktory nebo televizí. M9 mimochodem můžete využít také jako dálkový ovladač – má předinstalovanou aplikaci Peel Smart Remote.

HTC One M9_Silver_PerL

Aktuálně jen u T-Mobile

HTC One M9 je v Česku k dispozici už od 8. dubna. Do konce dubna je exkluzivně dostupný pouze v T-Mobile, od května zamíří také k dalším prodejcům.

„T-Mobile chce příznivcům telefonů značky HTC samozřejmě dopřát i horkou novinku One M9. Proto si velice vážíme toho, že jim ji můžeme po celý duben nabídnout exkluzivně jako jediný oficiální distributor v České republice,“ řekl Tomáš Ryšavý, ředitel rezidentního segmentového a produktového marketingu v T-Mobile.

HTC One M9_Gunmetal_Back

Seženete ho ve stříbrno-zlaté a tmavě kovově šedé barvě za cenu 19 900 Kč. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru