Tisková zpráva: HTC One (M8) jde do prodeje v rekordním čase od svého představení

Praha, 8. dubna 2014 – České zastoupení společnosti HTC dnes v Praze poprvé ukázalo novinku HTC One (M8), nástupce populární a oceňované vlajkové lodi HTC One (M7), a zároveň oznámilo zahájení prodeje 9. dubna. HTC One (M8) tak míří do prodeje na českém trhu bezprostředně po českém představení a jen dva týdny po svém uvedení v Londýně a New Yorku.

Nové HTC One (M8) majitelům nabídne bezkonkurenční uživatelskou zkušenost s výraznou přidanou hodnotou. Klade silný důraz na design a dílenské zpracování, přichází s pokročilým fotoaparátem HTC Duo Camera, intuitivní funkcí Motion Launch, extrémní úsporou energie a řadou dalších výjimečných funkcí.

S HTC One (M8) se zároveň představuje také zcela nové HTC Sense 6. Jde o kompletně přepracované uživatelské prostředí s čistším vizuálním stylem a přizpůsobitelnými barevnými motivy. Sense 6 dodá intuitivní, personalizovanou uživatelskou zkušenost dostupnou přímo v novém telefonu nebo v podobě aplikace v obchodě Google Play.

Dostupnost

Nové HTC One (M8) se v České republice objeví v kovově šedé, ledově stříbrné a jantarově zlaté barvě.

Přesně o půlnoci spustí online prodej htcstore.cz, internetový obchod Alza.cz a operátoři Teléfonica O2 a Vodafone. Následovat budou prodeje ve vybraných prodejnách u obou operátorů.

Novinka bude k dostání také ve značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí a nabídne telefon za 17.499 . Ceny u obou operátorů budou nastaveny vzhledem k jejich aktuálním nabídkám.

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru