Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: HTC One – bude červěný a bude stát téměř 17 000 Kč

HTC One – bude červěný a bude stát téměř 17 000 Kč

Společnost HTC dnes potvrdila, že na českém trhu spustí prodej exkluzivní červené varianty svého špičkového modelu HTC One. V průběhu července bude k dostání ve značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí a u vybraných prodejců za doporučenou cenu 16 999 Kč. Na českém trhu je pro HTC One už také k dispozici aktualizace softwaru na nejnovější Android 4.2.2 (JellyBean) s nadstavbou HTC Sense 5.

HTC One Red - červěná varianta bude v ČR také na prodej

HTC One Red – červěná varianta bude v ČR také na prodej

HTC One Red - červěná varianta bude v ČR také na prodej

HTC One Red – jak se vám líbí?

HTC One Red

HTC One Red v celé své kráse

Aktualizace na nový Android přináší výraznou přizpůsobitelnost uživatelské nadstavby Sense. Umožňuje snadné přeskupování widgetů nebo nové nastavení tlačítka Domů. Upravena je také notifikační lišta, která nabízí 12 rychlých zástupců pro nastavení telefonu. HTC BlinkFeed nově integruje i populární foto a video sociální sítě Instagram. Rozsáhlá aktualizace telefonu dále dodá pokročilejší funkce, jako je zamknutí expozice a zaostření fotoaparátu, schopnost hladce přeskakovat skladby s HTC Music Channel nebo zobrazit procentuální stav baterie v liště.

Zároveň s aktualizací se HTC One stává prvním HTCpro™ certifikovaným zařízením v regionu EMEA. Cílem je uspokojit potřeby firemních zákazníků a integrovat bezpečné a flexibilní řešení pro IT manažery. Jako první zařízení certifikované HTCpro™ přináší podnikové funkce, včetně zvýšení bezpečnosti s pokročilým 256bitovým šifrováním, politikou bezpečného hesla a možností vzdáleného odstranění dat. Data jsou chráněna prostřednictvím zabezpečeného síťového připojení přes virtuální privátní sítě (VPN) a zahrnují speciální podporu od společnosti Mocana Corp.

„Zákazníci si chtějí svobodně vybrat zařízení, které používají v práci, a firmy naopak chtějí vědět, že zařízení je po příchodu na pracoviště bezpečné,“ říká k novince David Jaeger, výkonný ředitel HTCpro, HTC Corporation. „Jako první certifikované HTCpro zařízení přináší HTC One styl a formu špičkových inovací v podnikovém modelu, který zvládne veškerou práci, a vám nechá život,“ doplňuje.

Komentáře

Nahoru