Hry pro všechny! Konečně server, kde se dá hrát i stahovat…

Hry pro všechny! Konečně server, kde se dá hrát i stahovat…

Internet nám v dnešní době nabízí veliké množství možností, jak se alespoň na chvíli zabavit nebo zahnat nudu. Velice oblíbenou formou zábavy jsou v poslední době například online hry zdarma. Webovým portálem, kde můžete narazit na velikou, neustále rozšiřovanou databázi těchto her, je například raketka.cz. Na Raketce najdete hry ve flashové podobě, takže jakmile se Vám hra jednou načte, budete moci pokračovat v jejím plynulém hraní až do konce. Všechny hry na Raketce jsou roztříděny do několika přehledných kategorií, takže si stačí zvolit žánr, na který máte zrovna chuť a začít hrát.

Najdete zde například veliké super hry pro kluky, ve kterých si můžete zahrát na automobilového závodníka, vojáka, akčního hrdinu a obdobné věci. Také hry pro dva jsou velmi oblíbené. Můžete například s kamarádem zjistit, kdo je lepším hráče dámy nebo šachu, kdo je schopen déle vydržet v boxerském ringu, kdo má lepší zkušenosti v řízení auta a tak dále. Ani na děvčata se samozřejmě nezapomnělo. V databází hry pro děvčata si můžete zkusit zahrát na designérku, chovatelku zvířat, kadeřnici a podobně.

Raketa nabízí také velké množství funkcí, která Vám usnadní orientaci a pohyb na webu. Zajímavou funkcí je zobrazení posledních hraných her. Pokud si tedy budete při opakovaných návštěvách Rakety zahrát své oblíbené hry, nebudete je muset opět složitě hledat. Pokud se Vám nějaká hra zalíbí natolik, že byste si ji chtěli zahrát i pokud nebudete zrovna online, nabízí se Vám užitečná funkce stáhnutí hry. Raketku můžete najít také na facebooku, kde budete dostávat pravidelné informace o nově přidaných hrách a případně probíhajících soutěžích o zajímavé ceny.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru