Tisková zpráva: Hračkou roku se stává Magická mořská želva

Cenu T.O.T.Y. (Toy of the Year – Hračka roku) získala hračka jménem Tranquil Turtle za nejžádanější produkt v kategorii hraček pro děti a batolata. Za ní vděčíme inovátorovi výrobků a programů, které pomáhají dětem usnout – společnosti Cloud b. Tranquil Turtle je první hračkou firmy Cloud b, která v sobě spojuje jak vizuální tak zvukové vjemy, a to v měkkém a konejšivém provedení. Magická mořská želva udělá z každé místnosti klidnou mořskou oázu.

Tranquil Turtle

Celá tisková zpráva:

Cloud b, inovátor výrobků a programů, které pomáhají dětem usnout, se dostal na přední stránky novin díky své hračce Tranquil Turtle (Magická mořská želva). Ta získala cenu Hračka roku (Toy of the Year – T.O.T.Y.) za nejžádanější produkt v kategorii hraček pro děti a batolata. Předání cen proběhlo v sobotu 9. února v hotelu Plaza v New York City, v rámci každoročního udílení cen T.O.T.Y. Asociací hračkářského průmyslu.

„Jsme velmi potěšeni, že naše hračka Tranquil Turtle byla oceněna touto uznávanou cenou,“ řekla Linda Suh, generální ředitelka firmy Cloud b. „Naším motem je, že všechny děti si zaslouží kvalitní spánek. Jsme velmi hrdí na to, že hračka Tranquil Turtle byla oceněna právě pro tuto svou schopnost.“

Tranquil Turtle je první hračkou firmy Cloud b, která v sobě spojuje jak vizuální tak zvukové vjemy, a to v měkkém a konejšivém provedení. Magická mořská želva udělá z každé místnosti klidnou mořskou oázu. Krunýř, který svítí uklidňující modrou barvou v odstínu mořské vody a oceánu, se současně lehce pohybuje, což připomíná kolébání na mořských vlnách a současně přehrává uklidňující zvuky mořských vln a podmořského prostředí. Celkem tak hračka navozuje klidné a uvolněné prostředí, které dětem umožní klidný noční spánek.

Do soutěže byly nominovány produkty ze všech oblastí hračkářského průmyslu. Vybrané výrobky posuzovala porota, jejímiž členy byli největší prodejci hraček, členové představenstva Asociace hračkářského průmyslu, novináři zabývající se psaním o hračkách a také akademičtí pracovníci.

Další informace o firmě Cloud b najdete na webové stránce https://www.cloudb.com.

O společnosti Cloud b:

Firma Cloud b byla založena v roce 2002 jako průkopník na poli inovativních produktů a programů, které pomáhají dětem k lepšímu spaní. Produkty firmy Cloud b děti konejší a uklidňují, čímž zároveň zbaví rodiče starostí a posílí pouto mezi rodiči a dětmi. Firma se těší velké důvěře mezi rodiči na celém světě a její hračky, vyvíjené ve spolupráci s Poradním sborem pediatrů a specialistů, získaly četná ocenění. Nejznámějšími výrobky Cloud b jsou hračky Twilight Turtle(TM) a Sleep Sheep(TM). Více informací získáte na e-mailu info@cloudb.com nebo na telefonním čísle 888-4CLOUDB. Sledujte firmu Cloud b na Facebooku ( https://www.facebook.com/cloudb ) a Twitteru: @cloud_b.

Zdroj: Tisková zpráva Protext.cz

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru