Dnes vyšlo 1 článků

Hráči Pokémon GO prodávají své účty na eBay od 100 dolarů

Hráči mobilní hry Pokémon GO začali prodávat své účty na tržištích eBay a Craiglist. Nicméně společnost Niantic, která za vývojem mobilní hry s rozšířenou realitou stojí, varuje hráče, aby účty nekupovali.

Hráči používají různé hackerské metody a drony, aby mohli urychlit pokrok ve hře. A nyní se objevili prodejci účtů, kteří prodávají vyšší úrovně od 100 dolarů. Hlavním důvodem, proč se hráči rozhodují pro zakoupení účtů, je jejich geografické omezení. Zejména lidé na venkovech a v příměstských oblastech nemají přístup k tolika Pokémonům jako lidé žijící v hustě osídlených oblastech (New York City). Lidé z venkova si také stěžují na nedostatek PokéStopů.

16009707598_5bde1830cc_b

Účty se dají koupit na eBay od 100 dolarů. Zdroj: Flickr

Účty se prodávají za různé ceny, například účet se 14. úrovní se prodává za 100 dolarů a účet s 15. úrovní se prodává za 175 dolarů. Existují také levnější nabídky, například účet s 10. úrovní za 50 dolarů. Ale společnost Niantic varuje, že se jedná o podvádění.

Eric Schweitzer, CEO PlayerUp, podotkl, že Pokémon GO je první hra, která se těší tak vysoké pozornosti v raném stádu. Hra může být podle jeho slov populární i několik let, pokud vývojář vyřeší problémy se serverem, kterým čelí každý den.

Pokémon GO je k dispozici v mnoha zemích po celém světě. A stále se bude rozšiřovat, jakmile budou vyřešeny problémy se serverem.

Zdroj: Polygon

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru