Hra Pokémon GO pro Apple Watch je stále ve vývoji

Hrát fenomenální hru Pokémon GO na Apple Watch dává smysl, možná větší než používání speciálního příslušenství Pokémon GO Plus. Hra z dílny společnosti Niantic měla být na chytré hodinky dostupná do konce roku 2016. Nicméně její popularita začala postupně upadat.

Před nedávnem server 9to5Mac odhalil, že byl vývoj hry pro Apple Watch pozastaven, ale nevěděl o tom bližší podrobnosti. Niantic reagoval slovy, že aplikace je stále ve vývoji, přičemž o tom informoval i na Twitteru.

pokemon-go-apple-watch-768x387

Zdroj: Uber Gizmo

„Pokémon GO pro Apple Watch se blíží. Zůstaňte naladění,“ zní tweet.

Vývojáři však neuvedli, kdy přesně bude hra uvolněná. Niantic nereagoval na otázku redaktorů serveru 9to5Mac, zda zvládne splnit slib a vydat aplikaci do konce letošního roku. Otázkou zůstává, jak dalece je hra na Apple Watch očekávaná, protože její oblíbenost rapidně upadá.

Zdroj: Uber Gizmo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru