#HOPHOPHOP CHALLENGE: Skandujte na podporu našich hokejistů!

“Kdo neskáče není Čech, chcem to slyšet ode všech. Hop hop hop, český tým je top.” Českem se začal masivně šířit nový virální challenge na podporu českých hokejistů před světovým šampionátem. Už se zúčastnily přední české celebrity, zkusíte to také?

Česko a hokej patří k sobě. Již několikrát jsme obhájili titul mistrů světa v ledním hokeji a tento rok bychom si to neměli nechat ujít. Určitě to dokážeme zas! Všichni musíme pevně doufat a naše sportovce řádně podpořit. Právě kvůli tomu vznikla výzva #HOPHOPHOP CHALLENGE, ve které celebrity a fanoušci vyjadřují svou podporu českému národnímu týmu. Již se přidaly jména jako Leoš Mareš, Agáta Prachařová – Hanychová, Nikol Tučková, Ati a další. Připojíte se i vy?

Kde to začalo?

Vše to začalo jedním příspěvkem. Celou virální výzvu započala na svém Facebooku modelka a celkem oblíbená moderátorka Hana Mašlíková, která si ve videu zaskákala na počest českého týmu. Nominovala další a už se to rozjelo.

Hvězdný Leoš

Další na seznamu byl český moderátor a též celebrita Leoš Mareš, který nominoval Simonu Krainovou a Agátu Hanychovou.

Holky z naší školky

Ta se hned zapojila spolu s celou školkou. Veřejně podpořili český tým a nominovali další…

Podpora ze strany mladých hokejistů

A u celebrit stále nekončíme, dále si zaskákala například Simona Krainová. Asi s největší odezvou se setkalo skandování mladého hokejisty Adama Jehličky, který společně se svým týmem HC Meteor Třemošná vyzval samotnou ikonu českého hokeje Jaromíra Jágra. Bohužel, zatím nevýsledně. Doufejme, že to do pátku stihne!

Kdo se ještě přidal?

K této virální fanouškovsé výzvě se mimojiné přidal také tým rádia Evropa 2, Nikol Tučková, Tomáš Touha apod.

Asi jako všichni ostatní, i my doufáme, že se zadaří. Snad si neuděláme ostudu a ukážeme celému světu, že jsme to stále my – hrdí a pyšní Češi. Proto se i my, z redakce Objevit.cz, během dneška pokusíme vyjádřit podporu českému národnímu týmu jako ostatní výše jmenovaní.

Rozhodně se nezapomeňte v pátek dívat! Určitě vyhrajeme!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru