Honor oslavuje třetí narozeniny a představuje budoucnost smartphonů

Značka chytrých telefonů Honor oslavila v pátek 16. prosince 2016 třetí výročí od svého založení, přičemž při této velké události poodhalila budoucnost smartphonů. Koncept chytrého telefonu Honor Magic se pyšní zcela novým designem a řadou zajímavých funkcí založených na pokročilé umělé inteligenci.

Globální značka si během tří let vybudovala základnu fanoušků po celém světě. Aktuálně působí v 74 zemích světa. Jen v loňském roce příjmy z prodeje chytrých telefonů činily 6 miliard dolarů (při 40 milionech prodaných kusech).

honor_magic_2

Honor na český trh vstoupil před dvěma lety a jeho produkty jsou dostupné v sítích Alza.cz, CZC.cz, DATART, ElectroWorld, Euronics, Space, MALL.cz, MobilPohotovost, Smarty či u tuzemských mobilních operátorů.

Svým fanouškům značka připravila futuristický smartphone Honor Magic, který se vyznačuje nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Zařízení disponuje procesorem Kirin 950 a 5,09palcovým AMOLED displejem s úctyhodným rozlišením 2K. Tělo pokryté sklem má výrazné zaoblení, které vytváří 3D efekt. Duální fotoaparát s rozlišením 12 megapixelů je doplněn o přední selfie kameru s rozlišením 8 megapixelů.

honor_magic_1

Honor Magic využívá pokročilé umělé inteligence. Ta analyzuje uživatelská data, na jejichž základě nabízí chytrou odezvu a řadu interaktivních funkcí. K tomuto účelu je přístroj vybaven několika senzory, například WiseScreen pro odemknutí telefonu zvednutím či pohledem na displej. Jakmile si zařízení vložíte do kapsy, automaticky se vám uzamkne. Nechybí ani technologie rychlého rozpoznávání obličeje FaceCode, která zajistí, že příchozí zpráva se zobrazí pouze přihlášenému uživateli.

Honor Magic na základě klíčových slov v konverzaci na téma filmů dokáže doporučit nejnovější filmové trháky. Další pozoruhodnou funkcí je SmartDisplay, která neustále zobrazuje stream informací, které by se mohly přihlášenému uživateli hodit.

A jakousi třešničkou je rychlonabíjení, přičemž baterie se během 20 minut nabije na 70 % a během 10 minut na 40 %.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru