Tisková zpráva: Home Credit oznámil změnu na pozici ředitele divize IT

Home Credit oznámil změnu na pozici ředitele divize IT

Novým ředitelem divize IT Home Creditu pro Českou a Slovenskou republiku se stal od 1.7.2019 David Paták. Na pozici vystřídal Mirka Červenku, který ukončí svoje působení v Home Creditu k 31.8.2019. David Paták pracuje ve skupině Home Credit na různých pozicích již 17 let.  Má zkušenosti z mezinárodních projektů v Rusku, Číně, Vietnamu a USA, kde aktuálně ještě působí. 

 LSR_0807(1)

Roku 2002 začal svoji kariéru v Home Creditu jako Senior Developer a postupně se přes vývojářské a analytické oddělení dostal na pozici Group Head of IT Architecture celé skupiny. Posledních 5 let získával zkušenosti v USA, kde pracoval na pozici Chief Information Officer. David Paták vystudoval informatiku a ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně. Z pozice CIO v USA odchází do Home Creditu pro ČR a SR, kde je jeho hlavním úkolem zjednodušení a zefektivnění implementace změn a propojení IT s ostatními divizemi.

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru