Dnes vyšlo 1 článků

Hologramy na každém kroku

Hologramy na každém kroku

Hologramy už nebudou zvláštností, kterou bychom čekali jen výjimečně. Právě naopak. Nyní přichází doba, kdy je budeme vídat denně.

Kde se budou používat?

Naši pozornost budou vyžadovat v nákupních centrech.Vymizí ploché LCD obrazovky, na nichž se promítá reklama nebo zobrazuje prodávaný produkt. Například v obchodě s obuví se budou ve výloze objevovat tenisky s holografickým původem, nikoli ve své reálně, materiální podobě. Tato 3D vizualizace postupně nahradí všechny reklamní předměty, cedule a billboardy.

Je to jako z nějakého sci-fi filmu. Než se použití hologramů stane normální, bude to chvíli trvat. Kolem nás se začnou objevovat nereálné kopie předmětů. Určitě je to pozitivní novinka. Představte si, kolik materiálu se ušetří za výrobu firemních log. Ekologové budou mít zajisté radost. Bude mnohem jednodušší změnit reklamu nebo upoutávku. Nebude se muset likvidovat tolik odpadu, když se nějaký reklamní detail bude měnit.

19190859_10206975698991112_224490593_n

Hologramy nejsou levnou záležitostí, a tak si ho budou moci dovolit jen velké firmy. Postupem času se změní standardy a jejich použití bude zcela běžné.

Samozřejmě se změní i nabídka pracovních pozic. Je nutné, aby hologram někdo vytvořil a naprogramoval. Spousta pracovních pozic se zruší úplně.

Doba jde dopředu a vše je nestálé. V technologickém a obchodním průmyslu je stálá jen neustálá změna.

Zdroj, text/foto: mashable, instagram

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru