Dnes vyšlo 15 článků

Holky vymyslely hru o menstruaci a je to fakt krvák

Muži nikdy pořádně nepochopí, jaké to je, když mají ženy své dny.  Musí si každý měsíc vytrpět ty bolesti, změny nálad, zvláštně vypadající vlasy a náhlé vyrašení několika pěkných beďarů. Na obličeji samozřejmě. Ale stejně neexistuje šance, jak se tomu vyhnout (pokud tedy netoužíte po děťátku), a tak to aspoň musíte brát s humorem. Třeba tak, že si z menstruace uděláte videohru.

Dvě dospívající slečny vytvořily Tampon Run – hru, která oslavuje krásu ženského reprodukčního systému. Na tyrany na ulici v ní můžete házet tampony. Třeba se vám pak uleví.

tampon-run

Menstruace je podle všeho normální

Hra Tampon Run by se dala přirovnat ke spoustě  jednoduchým střílečkám, které najdete na internetu. Je tu jediný rozdíl. Své nepřátele nezneškodníte pistolí, ale tamponem. A nebojte se, tampony nejsou použité. Pokud chcete vyhrát, budete je muset cestou sbírat, jinak vám dojde munice.

tampon-run_

Šipkou nahoru skáčete pro zásoby tamponů a mezerníkem střílíte

Jak to bylo s vývojem?

Za hrou stojí Andrea Gonzales a Sophie Houser, dvě středoškolačky z New Yorku, které se potkaly v létě na programu Girls Who Code (Holky, které programují). Tampon Run byl jejich závěrečným projektem v tomto programu, který se snaží podporovat mladé ženy v technologickém průmyslu.

Jestli vás tahle hra šokuje, vzpomeňte si na to, že vlastně není až tak výjimečná. V poslední době se objevila třeba spousta reklam s tampony, které byly tak perfektní, že se šířily po internetu jako dobrý virál. Tabu okolo menstruace prostě postupně mizí. 

Zdroj: DailyDot

Komentáře

Nahoru