Dnes vyšlo 1 článků

Hodor: Chrome rozšíření pro všechny milovníky Hry o trůny

Hodor: Chrome rozšíření pro všechny milovníky Hry o trůny

Hra o trůny je fenomén. Pokud jste neviděli aspoň jeden díl, měli byste to napravit, protože jste zřejmě vážně zaostalí. Ne, že by ten seriál byl až tak skvělý. Pokud preferujete romantické filmy, tohle prostě nebude váš šálek kávy. Nicméně šílí po něm celý svět, takže by se slušelo o něm mít aspoň základní znalosti.

Pro všechny, kdo se ve Hře o trůny neorientují, si tedy nejdříve vysvětlíme, kdo je to Hodor. Hodor (na obrázku výše) je služebník rodu Starků. Ano, je dost pravděpodobné, že nevíte, kdo je to rod Starků, ale na tom teď vážně nezáleží. Jde tady o to, že Hodor není úplně běžným služebníkem. Sice rozumí všemu, co po něm chtějí, a všechno také vykoná. Jenže moc nezvládá mluvit. Dokáže říct pouze slovo „Hodor“.

A přesně na tom je založené nové rozšíření pro Google Chrome – Hodor. S ním už nebudete muset číst. Nebudou se na vás ze všech stran valit informace. Všude bude totiž napsáno jen to jedno slovo. Hodor.

hodor

Všechno vám zhodorovatí

Jasně, po chvíli vás to samozřejmě přestane bavit, protože práce v hodorštině je mnohem náročnější. Ale vždyť to rozšíření můžete zase odinstalovat. Tak proč to nezkusit?

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru