Hodinky na prstenu

Hodinky na prstenu

Někdy nové technologie neřeší žádný velký problém našeho života. Nicméně díky jejich jednoduchosti a použití mají šanci se prosadit. Jedním z těchto případu je i prsten Ring Clock.

Tento prsten totiž dělá přesně to, co říká jeho název – umožní vám zjistit aktuální čas z prstenu na vaši ruce. Prsten má modrý nebo oranžový LEDky, které prosvítají nerezovou ocelí, aby zobrazily momentální čas.

Tak trošku připomínají prsten z Pána prstenů. Tento projekt se objevil na Indiegogo v srpnu s cílem vybrat 287 500 dolarů (asi 5,5 milionu Kč). Tento cíl bez problému překonalo, vybralo se více než 325 tisíc dolarů a zbývá posledních pár hodin do konce.

Napájený bude lithium-iontovým akumulátorem. A cena? Ta se ze začátku bude necelých 200 dolarů (4 000 Kč), později ale vzroste na 250 dolarů. První várka prstenů by se do prodeje měla dostat na jaře 2014.

 Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru