Společnost Sony začala prodávat hodinky FES Watch s e-ink displejem

Hodinky FES Watch s e-ink displejem jsou vyvinuty společností SONY. Tyto hodinky prolomily japonský crowdfundingový portál Makuake. Hodinky FES Watch se konečně po více než roce testování dostali do obchodů. Bohužel jen do těch japonských. Firma však nevylučuje, že prodej FES Watch časem rozšíří i do dalších řetězců a zemí. 

Společnost minulý rok představila na japonském crowdfundingovém portálu Makuake hodinky FES Watch s e-ink displejem. Displej hodinek funguje na stejné technologii, jako jsou čtečky elektronických knih.

V současné době seženete hodinky pouze v Japonsku

Nabídka hodinek je prozatím výrazně limitovaná. Tyto hodinky neseženete nikde jinde, než v japonském obchodě s designovým zbožím MoMA a známém nákupním centru Isetan v tokijské čtvrti Šindžuk, ve kterém i společnost Apple uvedla chytré hodinky Apple Watch.

fes-watch-0-820x420

Hodinky by se měly stát módním doplňkem

Sony se tak zatím rozhodla ignorovat „běžné“ prodejny s elektronikou, kterých je v zemi nepočítaně. Výběr obchodů naznačuje, že hodinky od Sony mají ambice stát se stylovým módním doplňkem. Jejich cena přesahuje 29 700 jenů, což je v přepočtu zhruba 6 tisíc korun.

Životnost baterie se má blížit dvěma rokům. Zkrátit by ji nemělo ani vystavení vodě, hodinky jsou vodotěsné.

fes_04Zdroj: E-svet.e15

Komentáře

Nahoru