Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: HOB se představí na konferenci IDC IT Security Roadshow v Praze

HOB představí na konferenci IDC IT Security Roadshow v Praze svá inteligentní řešení pro zabezpečení vzdáleného přístupu

13. března 2014 se v Praze znovu otevírají brány konference IDC IT Security Roadshow. Tato konference pořádaná organizací IDC je skvělou platformou pro vzájemná setkání a výměnu informací o nových trendech a technologiích v zabezpečení informačních technologií. Zejména v dnešní době je nutné neustále rozšiřovat povědomí o zabezpečení IT technologií. Je tomu tak proto, že počítačová kriminalita se neustále zdokonaluje a na celém světě v této oblasti vede ekonomická špionáž. Firma HOB, jako přední specialista na bezpečnost informačních technologií, se konference IDC IT Security Roadshow účastní v roli stříbrného sponzora a současně na konferenci představí nejnovější trendy v oblasti zabezpečení IT a také svá vlastní certifikovaná řešení Common Criteria EAL 4+.

Sympózium IDC: Bezpečnost IT od A do Z

V duchu hlavního tématu “Securing Your Business in a World of Risk (Zabezpečení vašeho podnikání ve světě rizik)” se konference IDC IT Security Roadshow 2014 uskuteční v mnoha významných městech střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky, a to od února až do září 2014. 13. března 2014 se tato konference uskuteční v Národním muzeu v Praze. Tato akce nabídne návštěvníkům čerstvý pohled do oblasti počítačové bezpečnosti, správy zabezpečení informačních technologií, správy rizik BOYD, zabezpečení dat a ochrany osobních údajů a do mnoha dalších sfér. Konference nabídne také mnoho příležitostí pro vzájemná setkání, diskuze a výměnu zkušeností.

Špičková řešení pro zabezpečení vzdáleného přístupu od firmy HOB

Firma HOB na konferenci IDC IT Security Roadshow představí inteligentní řešení pro zabezpečení vzdáleného přístupu určená pro všechny typy zařízení a operačních systémů. Z hlediska bezpečnosti informačních technologií nabízí řešení HOB skutečně maximální ochranu datové komunikace. Tato řešení nabízí tu správnou koncepci zabezpečení pro všechny typy podnikání, včetně domácích kanceláří a mobilních řešení. Prostřednictvím hlavního prvku HOB RD VPN mohou uživatelé snadno a bezpečně přistupovat k centralizovaným firemním zdrojům, a to kdykoli a odkudkoli. Navíc nikdy nedochází k ukládání žádných dat na mobilních zařízeních. Proto i v případě ztráty mobilního zařízení nedojde k úniku citlivých informací z firmy. To je velkou výhodou zejména v době mobilních technologií. Řešení firmy HOB pro zabezpečení vzdáleného přístupu využívají nejpokročilejší kódování a metody přihlašování a identifikace uživatelů. Platforma HOB RD VPN navíc nedávno získala certifikát EAL 4+ od Common Criteria.

Podrobnější pohled na zabezpečení informačních technologií nabídne prezentace Franka Wittmana, manažera firmy HOB pro péči o zákazníky. Prezentace má název “Secure Remote Access to Central Company Resources (Zabezpečení vzdáleného přístupu k centrálním firemním systémům)”. Tato prezentace se uskuteční 13. března ve 14:50 v Praze, v přednáškovém sále pro nové technologie v rámci konference IDC IT Security Roadshow Prague. V rámci této prezentace pan Wittmann poskytne detailní přehled nových trendů v mobilních technologiích a ukáže nová řešení, včetně, mimo jiné, řešení pro zabezpečení vzdáleného přístupu za účelem zajištění bezpečnosti firemních dat. Tým odborníků firmy HOB návštěvníkům ochotně představí jednotlivé funkce svých řešení, prostřednictvím plně funkčních ukázek. Jako expert na bezpečnost informačních technologií se firma HOB snaží zaručit zákazníkům vysoký stupeň zabezpečení jejich majetku za všech okolností. Firma HOB se tak snaží dostát svému heslu: Your Knowledge, Your People, Your Future! (Vaše znalosti, vaši lidé, vaše budoucnost!)

Držte krok s aktuálními trendy v oblasti zabezpečení informačních technologií a vzdáleného přístupu

Díky poskytování dalších informací a novinek online, umožňuje firma HOB zákazníkům držet krok s aktuálními trendy. Informace o zabezpečení vzdáleného přístupu, mobilních kanceláří, cloudových technologiích a bezpečnosti informačních technologií najdete na blogu HOB Trendtalk Blog a také na sociálních sítích Google+ a Facebook. Na našem YouTube kanálu můžete zhlédnout videa. A pokud nemáte čas, ty nejaktuálnější informace najdete vždy na Twitteru. Podívejte se také na náš kanál na Slideshare, kde najdete zajímavé informace o vzdáleném přístupu a bezpečnosti informačních technologií.

O společnosti HOB

HOB GmbH & Co. KG je německá firma, která se zabývá vývojem inovativních softwarových řešení, která získala řadu ocenění a jsou prodávána na celém světě. Firma HOB byla založena v roce 1964 a mezi její hlavní odbornosti patří serverové technologie, bezpečnost vzdáleného přístupu, VoIP a virtualizace. Produkty firmy HOB využívají malé, střední i velké firmy. Některé produkty firmy HOB jsou certifikovány v souladu se standardy Common Criteria. Řešení pro správu vzdáleného přístupu firmy HOB získaly známku kvality “IT Security Made in Germany (Německá řešení pro bezpečnost informačních technologií)” od organizace TeleTrust.

Kontaktní informace

HOB:

Ming Jan Sam

Marketing/Public Relations

Tel: +49 9103 715 3185

E-Mail: mingjan.sam@hob.de

Zdroj: HOB GmbH & Co. KG

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20140313005493/en

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru