HOAX: 3 imigranti znásilnili českou dívku přímo v Praze

Na sociálních sítích se rychlostí blesku začaly šířit zprávy o tom, že nelegální imigranti znásilnili českou dívku přímo v Praze. Existuje několik druhů této zprávy. Některé portály uvádí, že se pachateli stali dva imigranti, jiné portály zase že tři imigranti. Koneckonců se jedná o HOAX, který však na sociálních sítích vyvolal ostrou diskuzi. 

13246717894_6667edc75a_b

HOAX: 3 imigranti znásilnili dívku v Praze

 „Je to tady! To, co jsme nikdo nechtěli, už se naplnilo! V česku už je první případ znásilnění dívky nelegálními imigranty! S tím už musíme něco dělat! Jednoho strážníci dokázali chytit, ale další dva si běhají na svobodě!“ Tuto zprávu uvádí portál Coolklik.cz.

Přestože není zpráva pravdivá, objevila se na internetu žhavá diskuze na téma imigrantů. Někteří uvádí již v samotných komentářích, že se jedná o HOAX, ale dodávají, že co není, může být.

Další virální stránka uvádí: „Je to neuvěřitelné, ale hlavně nechutné a smutné. Podívejte se na galerii těchto zvířat.“

diskuze

Diskuze, kterou vyvolal HOAX

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru