Dnes vyšlo 1 článků

Hledáte spolehlivý účetní program? Zkuste Pohodu!

Spolehlivý program pro vedení účetnictví, daňovou evidenci i evidenci skladu nepochybně docení mnozí z vás. Pokud by se tedy takový program hodil i Vám, rozhodně pokračujte ve čtení.

V současném světě se velké firmy ani jednotliví podnikatelé rozhodně neobejdou bez daňové evidence, vedení účetnictví a mnohdy i evidence skladu. Tyto činnosti ovšem dají často dosti zabrat. Neexistuje tedy nějaké vhodné řešení? Odpověď zní „ano“. Účetní program Pohoda Vám ve všech těchto oblastech dokáže výrazně pomoci, přičemž jej seženete za zajímavou cenu.

Pohoda účetnictví – základní licencePohoda účetnictví – základní licence

V základní licenci programu Pohoda, jež se hodí spíše pro menší a střední firmy z řad fyzických a právnických osob, naleznete celou řadu variant. Program pro daňovou evidenci – to jsou verze Pohoda Mini, Lite a Standard, k vedení účetnictví jsou zase určeny varianty Profi a Premium. Pohoda Jazz pak představuje výtečný program pro evidenci skladu. Mnohým firmám by se však pochopitelně hodily všechny tyto verze pohromadě. V takovém případě je tu účetní program Pohoda Komplet.

Pohoda SQL pro malé, střední a větší firmyPohoda SQL pro malé, střední a větší firmy

Pohoda SQL je opět spolehlivý účetní a ekonomický software, jenž je ovšem určen jak pro malé a střední firmy, tak pro firmy větší. Rovněž zde můžete vybírat z pestré řádky variant, takže jistě seženete přesně takovou, jaká bude odpovídat vaším konkrétním požadavkům. Oproti verzi Pohoda účetnictví – základní licence přitom zaručuje vyšší výkon a bezpečnost i možnost souběžné práce více uživatelů.

Pohoda E1 pro středně velké a větší firmyPohoda E1 pro středně velké a větší firmy

Rovněž variantu Pohoda E1 lze použít jako program pro vedení účetnictví, program pro daňovou evidenci a rovněž v této verzi seženete program pro evidenci skladu. V čem spočívá rozdíl? Pohoda E1 se hodí pro středně velké a větší firmy a velice oblíbená je rovněž u provozovatelů e-shopů. Oproti předchozí variantě přitom přináší vyšší variabilitu a více funkcí.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru