Tisková zpráva: Hledáte lékárnu? Stačí jeden klik a více než 2.400 lékáren máte ve vašich rukou

Jak daleko je vaše lékárna? Stačí jeden „klik“ na iPhone LÉKÁRNY a více než 2.400 lékáren je ve vašich rukou.

iPhone LÉKÁRNY je první česká aplikace pro vyhledávání nejbližší lékárny ve vašem okolí, ať jste kdekoliv v Česku. Ať už hledáte lékárnu, nonstop lékárnu, jste  ztraceni v cizím městě nebo potřebujete komunikaci s lékárníkem – stačí jeden „klik“ a získáte všechny hledané informace.

Aplikace LÉKÁRNY má snadné ovládání bez nutnosti psaní, přehledné zobrazení lékáren v okolí podle aktuální polohy, detailní informace a kontakty lékárny, podrobné vyhledávání, filtrování (např. otvírací doba – nonstop). Aplikace obsahuje přes 2.400 ověřených a pravidelně aktualizovaných lékáren.

„Těší nás, že po pár dnech jsou LÉKÁRNY nejstahovanější aplikací v AppStore v kategorii Navigace a v TOP 25 na sedmém místě“, říká Martin Krček, managing director společnosti zero zOne, s.r.o., která aplikaci realizovala.

Aplikace LÉKÁRNY je postavená na platformě SeekerApp – profesoinální platformě pro vytváření špičkových vyhledávacích a geo-lokalizačních aplikací pro iPhone a iPad.

Více na: https://iphonelekarny.cz/

 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru