Hledání ztracených předmětů se díky Pixie změní ve hru

Vzpomínáte si ještě na celou tu mánii s Pokémon Go? A teď si představte, že místo malých pohádkových bytostí hledáte něco užitečného. Například ztracené klíče.

S novým řešením hledání ztracených věcí přichází Pixie. Příliš se neliší od podobných gadgetů, je to malý přívěšek, který připevníte na klíče, kočku nebo cokoliv jiného, co často ztrácíte. Ale místo pouhého pípání vám pomáhá nalézt ztracenou věc ve stylu rozšířené reality.

pixie

Jak to funguje?

Nejdříve je potřeba připevnit na ztrácené věci tzv. Pixie Points. Pak už jen stačí otevřít iOS aplikaci (Android v současné době není podporován) a uvidíte, jak daleko od vás se věc nachází. Když nasměrujete fotoaparát správným stylem, uvidíte místo, kde věc najdete.

Pixie zvládá i osm ztracných věcí najednou, takže se nebojte, že na vás bude krátký. V prodeji bude od 25. ledna 2017 za cenu 50 dolarů (1 300 Kč)  v případě jednoho Pixie Pointu na telefon a jednoho na nějakou věc nebo 100 dolarů (2 600 Kč) za jeden Pixie Point na telefon a 3 na ztracené věci.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru