Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Hlavním ekonomem Banky CREDITAS je Dominik Stroukal

Stroukal bude v bance zodpovědný především za výzkum a makroekonomické prognózy a jejich komunikaci uvnitř banky i směrem k veřejnosti. Ve spolupráci s vedením se bude rovněž podílet na dalším rozvoji banky. 

„Líbí se mi, že CREDITAS je mladá a dynamicky se rozvíjející banka, která zároveň čerpá z dlouhých předchozích zkušeností. Oceňuji, že nabízí svým klientům špičkové služby, což je ten nejlepší základ pro další růst,“ popisuje Dominik Stroukal. „Silný analytický tým je pro banku důležitý, těší mě, že budu jeho součástí,“ dodává.  

Dominik Stroukal (33) do banky Creditas přechází z finanční skupiny Roklen, kde byl hlavním ekonomem od roku 2018. Má doktorát z ekonomie z Vysoké školy ekonomické v Praze, absolvoval také mediální studia na Univerzitě Karlově. Přednáší na VŠ CEVRO Institut a má pořad „Kdo to platí?“ na internetové televizi Mall.tv. V minulosti učil na Vysoké škole finanční a správní a na gymnáziích PORG, věnoval se i neziskovému vzdělávání. Vydal několik knih a je autorem mnoha článků a komentářů.

„Banka CREDITAS dynamicky roste, rozšiřuje portfolio svých produktů i svůj expertní tým a jsem rád, že se na jejím dalším rozvoji bude podílet i Dominik Stroukal,“ říká předseda představenstva Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru