Dnes vyšlo 15 článků

Hlavní roli v reklamě IKEA získaly roztomilé opičky

„Drzý jako opice.“ Nábytkový řetězec IKEA se tímto heslem řídil doslova a do písmene při natáčení nové relamy. Reklamní spot ze série Wonderful Everyday se natáčel v exotické Kostarice v centru pro záchranu zvířat Jaguar. Roztomilé opičky, jichž je v centru nadbytek, se v pralese vrhly do vystavené kuchyně Metod.

ikea reklama

Opičky ukázaly svůj talent před kamerou.

„Jsme si vědomi, že je zábavné trávit čas v kuchyni s celou rodinou. Doufali jsme, že tyto drzé opice pomohou lidem ukázat, jak je to zábavné,“ podotkl Peter Wright, marketingový manažer společnosti IKEA pro Velkou Británii a Irsko.

Scéna končí rozbitým šálkem kávy, po němž opička zmáčkne „rewind“ a kuchyně je uklizená jako na začátku.

Natáčení bylo nejspíše zábavné

Společnost IKEA vložila natáčení reklamy do rukou reklamní agentury Mother. Zábavu si užily nejen opice, ale také kameramani. Natáčení reklamního spotu s roztomilými opičkami je stejně zábavné jako natáčení reklam s batolaty. V níže uvedeném videu můžete zhlédnout, jak celé natáčení s opičkami probíhalo. Rozhodně to nebylo nic jednoduchého.

Zdroj: Adweek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru