Dnes vyšlo 1 článků

Hitem internetu se stal muž s největším penisem na světě, který odmítá chirurgický zákrok i sex

Roberto Esquivel Cabrea si libuje ve slávě, kterou mu zajistil jeho 48 centimetrů dlouhý penis. Ačkoliv mu doktoři nabízeli zmenšení přirození, Roberto nabídku odmítl, protože sláva mu je přednější než sex.

„Jsem s mým přirozením spokojený. Vím, že nikdo ho nemá tak velkého jako já,“ řekl Roberto. „Chtěl bych být v Guinessově knize rekordů.“

Jeho penis, který připomíná spíše chobot slůněte, obvazuje obvazy. Lékaři mu radili, že přirození visící až pod kolena by si měl nechat zmenšit. Díky chirurgickému zákroku by si mohl užívat sexu a mít děti.

Dostat se přes letištní bezpečnostní kontrolu musí být také těžké, protože jeho penis vypadá, jakoby chtěl propašovat zbraň. A když bezpečnostním pracovníkům řekne, že se jedná o jeho přirození, nikdy mu nevěřili. Roberto je velikostí své chlouby posedlí od útlého věku. Podle lékařů si ho natahoval váhami, když byl mladý.

Dokonce má mužství tohoto 54letého muže svůj vlastní polštář. Potýká se s infekcemi močových cest, protože mu velice často uniká moč a nemůže mít sex, protože s takovou velikostí do žádné ženy nepronikne.

Mexičan má nárok na invalidní dávky, neboť ho penis omezuje v pracovních činnostech. Nemůže nosit pracovní oděv jako kdokoliv jiný a nemůže si ani kleknout. Problém má také s tím najít si vhodnou partnerku. Ale plánuje přestěhovat se do USA a doufá, že zde najde ženu, která bude mít tu „správnou velikost“ pro jeho mužství.

„Nejsem smutný, protože vím, že v USA existuje spousta žen. Jedna z nich bude mít pro mě tu správnou velikost,“ vysvětluje Roberto. „Chtěl bych být pornohercem a myslím, že bych v tomto průmyslu získal spoustu peněz. Lidé v USA nejsou jako tady, jsou více liberální a nestarají se o to, co mám v kalhotách.“

Roberto si užívá i internetovou slávu, neboť o něm píše spousta světových serverů.

Zdroj: The LADbible

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru