Hit YouTube: Kněz uchvátil svatebčany úžasným zpěvem Hallelujah

Otec Ray Kelly připravil pro Chrise a Leah O’Kane opravdu nezapomenutelnou svatbu. Jako překvapení jim totiž zazpíval píseň. A ne jen tak ledajakou, jednalo se přímo o Hallelujah od Leonarda Cohena. Kněz si navíc upravil text, aby seděl přímo na dvojici novomanželů, takže to celé bylo ještě hezčí.

Irský kněz, otec Ray Kelly, útočí na titul jednoho z nejsledovanějších videí YouTube! Je jediné štěstí, že tohle neočekávané překvapení někoho napadlo natočit.

Aby totiž byl jeho už tak perfektní výkon ještě lepší, upravil otec Kelly text. Takže se není čemu divit, že byli nevěsta se ženichem zcela překvapení. Příjemně samozřejmě. Našlo se více lidí, které kněz svým zpěvem dojal až k slzám.

„Většina místních lidí ví, že zpívám na svatbách, ale Leah a Chris nejsou z naší farnosti. Řekl jsem jim, že bych pro ně zazpívat mohl, ale myslím, že byli trochu zaskočeni,“ uvedl Kelly.

Právě teď se přizpůsobuje svému novému životu internetové celebrity. Stejně jako byli ohromeni svatebčané jeho zpěvem, je i on ohromený veškerou tou pozorností, která se mu momentálně dostává. Video bylo totiž nahráno ve středu a od té doby má 4 miliony zhlédnutí.

Zdroje: The Guardian, NY Daily News

Komentáře

Nahoru