Hit internetu: Chcete vypadat jako vaši oblíbení superhrdinové?

Hit internetu: Chcete vypadat jako vaši oblíbení superhrdinové?

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se dostali do stejné formy jako superhrdinové? Že byste je někdy třeba cosplayovali? No, pokud nemáte po ruce radioaktivního pavouka nebo speciální geny, tak vám zbývá jenom jedna možnost: cvičit. Naštěstí Neila Rey vytvořila tyto úžasné cvičení programy, abyste se mohli stát silnými stejně jako vaši oblíbení superhrdinové.

Možná vás překvapí, že se nejedná o žádné cviky se super těžkýma činkama. To vám ale vůbec nemusí bavit. Totiž i cvičení s vlastním tělem je pořádná fuška. Hlavně pokud máte nějaké to kilo navíc, což  přiznejme si, je u nerdů docela pravděpodobné.

A že je to něco neozkoušeného? To není vůbec pravda. Tyto cvičení plány byly v poslední době velice virální. Proč? Protože superhrdinové. A každý se jim chce podobat. Tečka.

1. Hráč

Ať už se jedná o reálný či virtuální svět, každý hráč potřebuje nějakou sílu, aby mohl ovládat své tělo (a gamepad).
gamer-workout

2. Assassin‘ s Creed

Jestli chcete mít sílu na to, abyste mohli lézt po barácích a tak…tak tohle je přesně pro vás.
assassins-workout

3. Jedi

Světelný meč je lehkou, ale sakra silnou zbraní. A k jejímu správnému ovládání je třeba preciznost a síla. Pomocí těchto cviků toto ziskáte. Takže už stačí jenom sehnat ten světelnej meč.
jedi-workout

4. Lannister

Lannisteři vždy splácejí své dluhy. Tedy v tomhle případě Lannisteři vždy dodělají sérii.
lannister-workout

5. Matrix

Chcete se pohybovat ve slow-motinu? K tomu potřebujete sakra velké svaly.
matrix-workout

6. 24 hodin

Jack Bauer měl 24 hodin na zachránění světa. Vy máte 24 hodin na zachránění…svého těla.
24-workout

7. Superman

Chcete mít nadlidsou sílu, být nezničitelný a dosahovat téměř rychlosti světla? Tak s tím vám nepomůžeme. Ale můžete se zkusit tomu přiblížit.
superman-workout

8. Aquaman

Jaké to je žít pod vodou? Asi docela náročný, když pak na souši je z Aquamana takový borec. A pokud chcete být takovým borcem i vy, tak zkuste tyto cviky. Akorát nevíme, jestli po nich dokážete mluvit s jakýmkoliv mořským tvorem.
aquaman-workout

9. Arrow

Každý superhrdina někdy selže. A stejně tak i obyčejný člověk musí někdy selhat. A lepší je úmyslně selhat u cvičení než v nějaké počítačové hře ne?
arrow-workout

10. Avengers

Pokud jste bojovníkem za mír a spravedlnost, tak musíte plně ovládat svoji mysl a své tělo. S tím vám pomůže toto cvičení… teda minimálně s tím tělem.
avenger-workout

11. Batman

Toto je jeden z nejznámějších tréninků, který byl virální po celém internetu. Tato kombinace 9 cviků vám zaručí, že získáte takovou fyzičku, abyste mohli ubránit vaše město v noci před chuligány.

Jasně, bude se třeba jednat jenom o opilce a ne Jokera či Banea, ale to už je jedno ne?
batman-workout

12. Kapitán Amerika

Protože udržet štít je fakt makačka.
captain-america-workout

13. Drakorozený

Fus Ro Dah! Tento trénink je určený každému, kdo nebyl zasažen šípem do kolene.
dragonborn-workout

14. Hulk

Jestli chcete mít skutečně obrovské svaly, tak je třeba pořádně cvičit. Budete potřeboval 2 židle, pevnou zem (tu už asi máte) a… ručník. Ano, víme, cvičení doma je skutečně nákladné.
hulk-workout

15. Hunger Games

Co když se jednou dostanete do Hunger Games? Pro přežití v této reality show je třeba funkční tělo, které zvládne cokoliv.
hunger-games-workout

16. Spartacus

Když se podíváte v telce na gladiátory, čeho si všimnete jako první? Určitě jejich namakaných břišních svalů a jejich šílených skoků. Pokud chcete být jako gladiátor, tak tohle jsou ty správné cviky.
spartacus-workout

17. Spiderman

Spiderman potřeboval velkou sílu a břišní svaly, aby dokázal porazit všechny záporaky. Vy můžete mít sílu a kondičku jako on. Akorát nevíme, jak vyřešit to střílení pavučin no.
spiderman-workout

18. Stormtrooper

Ať vás provází síla. To nemusí být jenom přání. Pokud se rozhodnete cvičit, tak se vám to skutečně podaří. P.S.: Pro lepší výsledky doporučujeme cvičit v brnění.
stormtrooper-workout

19. Super Saiyan

Aby Goku dosáhl Super Saiyan stavu, tak musel trvě trénovat několik let. A u vás to je stejné. Akorát nevíme, jestli pak zvládnete ničit celé planety.
super-saiyan-workout

20. Toustovač.

Někdy není třeba napodobovat nějaké superhrdiny. Stačí napodobovat domácí spotřebiče. Třeba toustovač.
toaster-workout

21. Cvičení u reklam

Co dělat, když se v telce dívate na nějaký seriál a pořád jsou reklamy? No přece cvičit na gauči!
TV-workout

22. Wolverine

Tyto cviky mají jedinou nevýhodu: nenarostou vám po nich takové drápy, jako má Wolferine.
wolverine-workout

23. Wonder Woman

Samozřejmě i ženy mohou být fanoušky komiksů a herní kultury. My jste sice zatím žádnou takovou nepotkali…ale věříme, že nějaká ve světě existuje. A pro ní jsou určeny tyto cviky.
wonder-woman-workoutzdroj: neilarey.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru