Hit internetu: Bezdomovec, který balí ženy, aby u nich přespal

Kdybyste byli bez domova, odvážili byste se balit holky? Většina lidí by si řekla, že to nemá cenu. Bezdomovce přece nikdo chtít nebude. Ale ne Joe. Ten to vidí jinak.

Joe je moderním bezdomovcem, který dokonale ovládá umění balení žen tak, aby se dostal až k nim domů. Ne, nejde mu o to se s nimi vyspat. Jde mu o to se u nich vyspat.

Joe pochází z Bostonu, je mu 26 a ve dne ho můžete potkat, jak se potuluje na Manhattanu. Že se jedná o bezdomovce, byste na něm ovšem rozhodně nepoznali. Sám říká, že jeho jediným úkolem je nevypadat jako bezdomovec. Je to jeho taktika přežití. Prý zvládne sbalit 3 – 4 ženy týdně.

bezdomovec-joe

Na Joeovi nepoznáte, že je bezdomovec

Tým Elite Daily s ním strávil více než týden, zaznamenával jeho epický životní styl a stvořil o něm video. A tak se příběh začal šířit světem… Jestli jste zdatní v angličtině, klidně si poslechněte, jaké to je, když musíte sbalit slečnu, abyste se mohli někde vyspat.

bezdomovec-joe-2

Se ženami to Joe prostě umí

Mimochodem jaký na to máte názor? Je podle vás morální takhle využívat ženy? Nebo je Joe prostě šikovný frajer, který se o sebe dokáže postarat i přes životní neúspěch? 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru