Tisková zpráva: Hirofumi Miyake se stal novým ředitelem plánování v plzeňském Daikinu

Hirofumi Miyake se stal novým ředitelem plánování v plzeňském Daikinu

Management plzeňského Daikinu v červnu posílil Hirofumi Miyake. Ve společnosti obsadil funkci ředitele plánování. Miyake v Daikinu pracuje již od roku 1985. Dlouhodobě se věnuje plánování rozpočtů pro evropskou centrálu Daikinu a má na starost obchodní expanzi firmy. Do Plzně přichází z Goodman Manufacturing, dceřinné společnosti Daikinu, kde působil poslední tři roky.

Hirofumi Miyake působí v Daikinu již 34 let, poslední tři roky zastával pozici viceprezidenta výrobní divize ve společnosti Goodman Manufacturing, kterou Daikin koupil v roce 2012. „V Plzni se budu věnovat zefektivnění výroby, abychom dokázali reagovat na rostoucí prodeje v regionu Evropy, Středního východu a Afriky. Cílem je nejen udržet, ale dále posílit naši pozici lídra na trhu klimatizací,“ říká Hirofumi Miyake.

S korporátním plánováním v Daikinu má nový ředitel dlouholeté zkušenosti. Téměř devět let pomáhal s koordinací a plánováním rozpočtů v evropské centrále Daikinu v Belgii a mezi lety 2006 a 2016 působil jako manažer oddělení globálních operací a výroby v japonském sídle společnosti.

Hirofumi Miyake vystudoval obor Business Administration na Kwansei Gaukin University v Japonsku. Hned poté nastoupil do finančního a účetního oddělení japonského Daikinu, odkud se v roce 1988 přesunul do belgického sídla Daikin Europe.

O společnosti

Daikin je významným celosvětovým výrobcem klimatizačních jednotek. Plzeňská výroba Daikin Industries Czech Republic s.r.o. byla založena v květnu 2003 a zároveň byly položeny základy výrobního areálu Daikin, situovaného v plzeňské industriální zóně Borská pole. Areál Daikin se tak se svým plánovaným a cíleným růstem stává jednou z hlavních dominant Borských polí. Vývoj a výroba v plzeňském zastoupení je zaměřena na klimatizační jednotky pro domácnosti.

Zajímá se o psychologii, filozofii a online marketing. Studuje na vysoké škole marketingovou komunikaci. Nyní působí jako Trainee Online marketigu ve společnosti Seznam.cz. Ve volném čase spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru