Hillary Clintonová má vlastní emoji klávesnici

Hillary Clintonová, která v dubnu letošního roku oznámila druhou kandidaturu na prezidentku USA, má vlastní emoji klávesnici a jmenuje se jak jinak než Hillmoji. Klávesnici vydala mobilní marketingový platforma Snaps. Společnost tvrdí, že Hillmoji je první emoji klávesnice s motivem Hillary Clintonové. Samozřejmostí jsou nálepky a GIFy. Klávesnice je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

Uživatelé mohou prostřednictvím iMessage, Facebook Messengeru a dalších mobilních služeb pro přenos zpráv (WhatsApp, KIK a Tango) posílat obrázky kandidátky na americkou prezidentku.

screen-shot-2015-09-22-at-1-22-47-pm

Jedná se o karikatury, na kterých je vyobrazená Hillary Clintonová s mobilním telefonem u ucha či ve sportovním oděvu (tepláky a tričko), přičemž na tričku je nápis Brooklyn NYC.

screen-shot-2015-09-22-at-1-13-09-pm

Uživatelé mohou vyjádřit podporu bývalé ministryni zahraničních věcí Spojených států amerických prostřednictvím hastagů #MadamPresident či #ICan’tI’mBusyBreakingGlassCeilings.

screen-shot-2015-09-22-at-1-15-23-pm

Snaps uvádí, že aplikace bude nadále aktualizovaná a objeví se další milníky v kampani Clintonové. Současně podotýká, že klávesnice Hillmoji nemá žádnou vazbu s poslaneckou kampaní.

Zdroj: Fortune

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru