Dnes vyšlo 15 článků

Heureka.cz se stala obětí počítačového piráta

V pátek 12. srpna 2016 nákupní průvodce Heureka.cz rozesílal svým uživatelům e-mail, ve kterém varoval před podvodnou aktivitou neznámého pachatele.

Počítačový pirát, který napadl službu pro vyhledávání produktů, rozesílal hromadný e-mail s nabídkou 50% slevy na kredit na Heureka.cz s výzvou nabít konkrétní účet. Ačkoliv byl jako odesílatel uvedený e-mail heureka@heureka.cz, nejednalo se o oficiální zprávu od největšího srovnávače cen.

heureka

Heureka.cz žádnou slevu na kredit nenabízí. Zdroj: Heureka.cz

„Dobrý den,

 

V posledních hodinách jsme zaznamenali podvodnou aktivitu neznámého pachatele, který rozesílá hromadný e-mail s nabídkou 50% slevy na kredit na Heurece při nabití na konkrétní účet. Přestože je jako odesílatel zprávy uveden e-mail heureka@heureka.cz, NEJEDNÁ SE ZPRÁVU OD HEUREKY.

 

Chtěli bychom vás upozornit, že se jedná o PODVOD, Heureka žádnou podobnou akci nepořádá.

 

Na e-mailovou zprávu proto určitě NEREAGUJTE.

 

Situaci již řešíme s Policií ČR.

 

S úctou,
Heureka.cz,“
zněl varovný e-mail od Heureka.cz.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru