Dnes vyšlo 15 článků

Herní společnost představila vysoce výkonný smartphone zaměřený na hry za hubičku

Herní společnost Razer, která se doposud zabývala především výrobou vysoce výkonných herních notebooků, začíná působit i na trhu se smartphony. Ve středu představila našlapaný herní smartphone, na kterém si zahrajete i nejnáročnější videohry bez jakýchkoliv problémů.

Razer Phone se svými technickými specifikacemi převálcuje iPhone X od Applu, Pixel 2 od Googlu i řadu Galaxy od Samsungu. Pomyslnou třešničkou na dortu je cena, přičemž za herní zařízení zaplatíte pouze 700 dolarů, což je v přepočtu 15 400 korun, a tím pádem je levnější než spousta dalších špičkových telefonů na trhu.

razer phone 01

Přístroj disponuje 5,7palcovým Quad HD displejem s rozlišením 1400p či 2K se širokým barevným rozsahem a 120hertzovou obnovovací frekvencí. V celohliníkovém tělu se nachází procesor Qualcomm Snapdragon 835, který je mimo jiné také v Pixelu 2 či v nejnovějších Galaxy modelech od Samsungu. O výkon se stará také 8 GB RAM, zatímco většina ostatních smartphonů má pouze 4 GB RAM. A vnitřní úložiště o velikosti 64 GB je možné navýšit pomocí microSD karty.

V přední části zařízení se nachází dva reproduktory, které jsou certifikovány tak, aby splňovaly high-end audio standard Dolby Atmos. Každý reproduktor má vlastní zesilovač.

Baterie s kapacitou 4 000 mAh podporuje rychlonabíjení přes USB-C. Záda zdobí duální fotoaparát, přičemž každá čočka má rozlišení 12 megapixelů. Součástí duálního fotoaparátu je standardní širokoúhlý objektiv a objektiv s 2× optickým zoomem, podobně jako to má iPhone či Note 8. Přední kamera má rozlišení 8 megapixelů. Samozřejmostí je snímač otisků prstů, který se nachází na zamykacím tlačítku na boční straně přístroje.

Razer chtěl vytvořit telefon pro nejnáročnější hráče, a to se mu opravdu povedlo.

razer phone 02

razer phone 03

razer phone 04

razer phone 05

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru