Tisková zpráva: Herní set klávesnice s myší GAMDIAS ARES

Společnost GAMDIAS uvádí na trh nový herní set klávesnice s myší nesoucí jméno boha války – GAMDIAS ARES. Nový herní set ocení díky pokročilým funkcím a vlastnostem hráči všech úrovní.

Gamingový set se skládá z optické herní myši GAMDIAS OUREA a nové klávesnice GAMDIAS ARES, podle které se celý set jmenuje. ARES Essential je čtyřvrstvá podsvícená membránová klávesnice. Oproti běžným třívrstvým membránovým klávesnicím je GAMDIAS ARES vybavena jednou vrstvou navíc pro větší tuhost a je odolná proti náhodnému polití. Ze spodní strany je klávesnice vybavena drážkami pro uchycení kabelů, což uživateli umožňuje uspořádat kabely i od myši či headsetu. Podsvícení klávesnice nabízí 4 úrovně intenzity a na výběr jsou 3 barvy podsvícení.

Funkce Anti-ghosting zaručuje bezpečnou a přesnou reakci klávesnice i při zmáčknutí až 19 kláves současně, aby byl proveden zamýšlený tah uživatele ve hře. Klávesnice ARES nabízí také několik funkčních kláves, a to WASD která umožňuje prohození právě tlačítek W, S, A, D a tlačítek se šipkami. Tato funkce je pak velice užitečná zejména pro leváky. Dalšími funkčními klávesy jsou sekvenční útok a klávesy pro zamknutí celé klávesnice, nebo pro aktivaci Gaming mode, což deaktivuje tlačítko Windows, aby nedocházelo k náhodnému zmáčknutí a přerušení hry.
Tento set obsahuje optickou herní myš GAMDIAS OUREA se sensorem s rozlišením 2500dpi. Vyznačuje se symetrickým provedením včetně postranních makro kláves a systémem pro dovažování pomocí 4 závaží o hmotnosti 5g, které se nachází ve spodní části myši. Celkem 6 tlačítková myš je programovatelná pomocí softwaru HERA a je vybavena interní 64KB pamětí pro ukládání maker.

Specifikace:

GAMDIAS Klávesnice ARES GKB6000 Myš OUREA
Rozhraní USB USB
Počet tlačítek 11 funkčních kláves + běžné klávesy 6
Životnost kláves 10 milionů cyklů 10 milionů kliknutí
Senzor - optický
Rozlišení - až 2500 dpi
Obnovovací frekvence - 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Paměť NE 64KB
Délka kabelu 2M 2m
Rozměry 477 x 185 x 29.5 mm 129 x 66 x 40
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8 Windows XP/ Vista/ 7/ 8
Závaží - 4x 5g
Podsvícení 3 barvy, 4 úrovně intenzity
Anti-ghosting ANO, 19 kláves -

Cena: Doporučená koncová cena setu GAMDIAS ARES činí: 1 360,- s DPH
Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.
Více informací naleznete na www.gamdias.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru