Dnes vyšlo 1 článků

Herní ovladač pro iPhone vám i dobije baterii

Ten pocit, když máte zařízení s iOS a milujete hraní her na něm, ovšem jste unaveni z dotykového displeje… Nezoufejte, všechno je řešitelné. Právě teď se totiž jedno řešení objevilo. Logitech oficiálně odhalil herní ovladač a nabíječku v jednom.

Logitech představil nový herní ovladač pro iPhone 5, iPhone 5S a iPod Touch páté generace běžící na iOS7. Ovladač samozřejmě přidává externí ovládací prvky pro kompatibilní hry. Co jiného byste od něj také čekali, že? Avšak přináší ještě jeden významný bonus.

Hrajte a dobíjejte

Ano, Logitech PowerShell Controller and Battery nabízí hráčům balíček toho, co by čekali od herního ovladače. Přesto ale myslí i na praktičnost a na to, že i vášniví hráči si od hraní dají někdy pokoj nebo naopak že potřebují dobít baterku. Nebudete tak mít problém s přístupem k dobíjení, konektoru pro sluchátka, ale ani s přístupem k fotoaparátu.

Teď ovšem přijde to nejzajímavější. Herní ovladač vám totiž rovnou může sloužit jako externí baterie. Své iOS zařízení si z něj můžete nabíjet, protože obsahuje 1500mAh baterii. Tato kapacita by podle zástupce Logitechu měla vystačit zhruba na jedno plné nabití.

powershell-side

Už v červnu Apple oznámil plány zahrnující specifikace pro herní ovladače týkající se příští aktualizace iOS. Když iOS 7 v září přišel, byly oznámeny detailní specifikace, jak mohou programátoři přidat do svých her podporu pro ovladače. Na Apple iTunes Store teď touto podporou disponuje asi 300 her včetně Lego Lord of the Rings, Bastion, Limbo nebo Galaxy on Fire 2.

Logitech PowerShell je dostupný k předobjednání z Best Buy a Apple online storu. U dalších prodejců se objeví v prosinci za cenu $99,99.

Zdroje: Mashable, Techcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru