Dnes vyšlo 15 článků

Herní konzole OUYA vyprodána během několika hodin

Internetový obchod Amazon hlásí, že nová herní konzole OUYA byla vyprodána během pouhých několika hodin od uvedení na trh v USA, Kanadě a Velké Británii. Co je na této konzoli tak unikátního, že je o ni takový zájem?

OUYA se objevila nejdříve jako projekt na Kickstarteru – jedná se o naprosto otevřenou herní konzoli, pro niž každý může vyvíjet vlastní hry, neboť každá konzole je zároveň dev kitem.  Konzoli lze pořídit za cenu pouhých 99 dolarů. Požadovanou sumu 900 000 dolarů projekt na Kickstarteru vybral během osmi hodin a později překonal všechny rekordy Kickstarteru, když celkem vybral 8, 6 milionu dolarů.

Nová herní konzole OUYA byla vyprodána během několika hodin

Velmi úspěšný projekt na Kickstarteru = úspěšný produkt? Uvidíme

Studio FuseProject, které konzoli navrhlo, již dříve oznámilo, že konzole bude dostupná v červnu. Všichni, kdo podpořili herní konzoli OUYA na Kickstarteru, ji měli obdržet už v dubnu a společnost pak podle názorů a připomínek těchto prvních uživatelů dále upravovala funkčnost konzole.

Plní společnost sliby svým fanouškům a sponzorům?

Na internetu se ovšem objevují frustrované komentáře prvních podporovatelů konzole OUYA, kteří svou konzoli měli mít již několik měsíců doma a ještě ji neobdrželi. Lidé si také často stěžují na velmi špatnou komunikaci se společností, nicméně OUYA zpoždění dodávek vysvětluje problémy na straně přepravců.

Co myslíte? Má levná konzole OUYA šanci na úspěch?

Zdroje: https://mashable.com

Zdroj obrázků: https://mashable.com

Komentáře

Nahoru