Dnes vyšlo 15 článků

Hercům z Hollywoodu odzvonilo, lépe placení jsou hrdinové oblíbených seriálů

Hercům z Hollywoodu odzvonilo, lépe placení jsou hrdinové oblíbených seriálů

Je známo, že si filmoví herci nepřijdou na malé peníze. Tváře známé po celém světě se nejčastěji objevují v Hollywoodu. Nicméně toto bylo trendem zhruba před deseti lety. Nyní se do popředí dostávají herci, kteří se neproslaví jedním filmem, ale jednou seriálovou epizodou. Jejich tváře se dostanou do povědomí veřejnosti až za delší dobu, ale za to si získají mnohonásobně více fanoušků.

Téměř každý z dnešní generace při nejmenším sleduje alespoň jeden seriál. Seriály můžete sledovat delší dobu a více se vám tzv. vryjí pod kůži. Čím více má daný seriál fanoušků, tím je populárnější a tudíž i více vydělává. Naši seriáloví hrdinové jsou pak i náležitě oceňováni. Největší světová úspěch má seriál Teorie velkého třesku, která se vysílá i na našich českých stanicích. Dalo by se říct, že tomuto seriálu už odzvonilo a roky slávy už má za sebou. Není tomu tak. Herci z Teorie velkého třesku se svými platy mohou rovnat hercům z Hollywoodu.

the-big-bang-theory-stars-squash-dating-rumors-with-two-adorable-pics

Dalším populárním seriálem je Hra o trůny. O tomto seriálu se mluví čím dál více a získává si fanoušky všech generací. Seirály nejčastěji vznikají podle knižní předlohy a tak mohou tvůrci odhadnout počet potencionálních fanoušků, dle obliby knižních bestsellerů.

Jak vysoké jsou herecké honoráře?

Například blondýnka Penny z Big Bang Theory si minulý rok přišla na 26 milionů dolarů. Tato částka je srovnatelná s výdělkem Emmy Stone, která byla časopisem Forbes označena nejlépe placenou herečkou. Aktéři z Teorie velkého třesku si účtují za jeden 20ti minutivý díl jeden million dolarů.

ashton-kutcher-net-worth

Ashton Kutcher si za poslední rok vydělal 432 milionů korun. Největší podíl na tom má jeho obsazení v seriálu Dva a půl chlapa, kde vystřídal Charlieho Sheena, jehož roční výdělek klesl na 180 milionů korun. Jon Cryer, představitel Alana za rok vydělá 378 milionů korun.

britain-charlie-sheen-press-conference

Pozadu nejsou ani televizní moderáři. Například Ellen DeGeneres si za rok vydělá 50 milionů dolarů. Matt Lauer z pořadu Today o polovinu méně, tedy 25 milionů dolarů.

Dnes zařívají tváře z televizních obrazovek opravdu nejlepší dobu a herci moc dobře ví, že si mohou žádat astronomické častky a bude jim vyhověno

Zdroj, text/foto: forbes.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru