Hearthstone se v posledních týdnech dočkal mnoha vylepšení

Znáte karetní hru Hearthstone od herní společnosti Blizzard, která stojí například za takovými peckami jako je World of Warcraft nebo Starcraft? Jestli ne, tak je nyní právě ten nejlepší čas se na ní podívat. V uplynulých týden se totiž dočkala několika vylepšení. Mimo jiné si ji nyní můžete zahrát i na vašich Android tabletech.

Tato sběratelská karetní hra čerpá z fantasy univerza Warcraft, takže mnoho karet a i hrdinů vám bude povědomých. A zmínili jsme už, že celá hra je k dispozici zdarma, a plně si ji můžete užít, aniž byste investovali jedinou korunu?

Ve hře máte na výběr z devíti povolání, každá má své unikátní kouzla a jednotky

Ve hře máte na výběr z devíti povolání, každá má své unikátní kouzla a jednotky

Samozřejmě pokud se rozhodnete nevložit do hry ani korunu, taknějakou dobu vám bude trvat, než nasbírate všechny karty. Protože karet je ve hře opravdu hodně. A k tomu ještě před pár týdny přibylo nové rozšíření Goblins vs Gnomes, které přidalo více než 100 nových karet.

A Blizzard si navíc pro nás připravil ještě jeden předvánoční dárek – tuto hru si můžete zahrát jak na PC a iOS tabletech, tak nově i na tabletech se systémem Android. Jestli vás tato hra zaujala, tak si ji můžete stáhnout třeba zde.

K dispozici je zde i režim „ranked“, ve kterém můžete stoupat v žebříčku

K dispozici je zde i režim „ranked“, ve kterém můžete stoupat v žebříčku

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru