Dnes vyšlo 15 článků

HC Slavia Praha sbírá peníze na crowdfundingovém portálu?

Jste správní fanoušci? Tak podpořte svůj tým. Každému se občas nedaří a letošní sezona pro Slavii není zrovna dvakrát růžová. Pokud se mají dále udržet v extralize, potřebují vaši pomoc a ne jen tak ledajakou. Jak nejlépe byste motivovali hráče, aby se v extralize udrželi? Ano. Peníze vládnou světu.

HC Slavia Praha se rozhodla, že vsadí na trend dnešní doby. Jistě jste slyšeli o spoustě projektů, kterým se podařilo vybrat miliony na Kickstarteru nebo Indiegogo. A Slavii se zalíbil právě jeden český crowdfundingový portálHithit.com.

Do konce kampaně zbývá ještě přes 40 dní, z celkové cílové částky 400 000 Kč je ale vybrané jen minimum. Myslíte, že má Slavia dost věrných fanoušků, kteří do ní nějakou tu korunu investují?

Za podporu vám splní sny každého fanouška

Pokud přispějete, nepřijdete zkrátka. Jsou pro vás totiž nachystané odměny. Za nejnižší částku (150 Kč) získáte dobrý pocit a poděkování, pak už ale odměny stoupají. Můžete dostat podepsanou kartičku hráče, kalendář, podepsaný puk, dres, permanentku s osobním předáním, trénink s A-týmem nebo dokonce zápas vaší firmy proti Slavii! Všechna tahle lákadla pro fanoušky opravdu stojí za to a některá jsou dokonce tak exkluzivní, že je může získat jen jeden přispívající.

odmeny_slavia

Kromě jiného můžete získat věci svých oblíbených hráčů

Vášnivý hokejový fanoušek vlastně nemá důvod nepřispět. Pokud se cílová částka nevybere, peníze budou všem lidem vráceny. Jestliže to vyjde, bude to fajn a hráči snad budou mít dostatek motivace. A pokud vyberou přes 700 tisíc, prý uspořádají akci pro všechny fanoušky.

Koukněte přímo na kampaň Slavie na Hithitu

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru