Dnes vyšlo 15 článků

Hays Czech Republic oznamuje změnu vedení

Hays Czech Republic oznamuje změnu vedení

Sándor Márk Bodnár se ujímá vedení ve společnosti Hays Czech Republic s.r.o. Společnost jmenovala nového generálního ředitele v polovině dubna. Ve funkci tak nahradí Ladislava Kučeru, který po pěti letech ve vedení společnosti přijal novou pracovní výzvu a přechází k novému zaměstnavateli. 

Společnost Hays Czech Republic na trhu existuje již 20 let. Klientům zajišťuje kvalitní náborové služby a svým uchazečům ty nejvhodnější pracovní pozice. Společnost je aktivní po celém světě a je špičkou ve svém oboru, přičemž se stále zdokonaluje.

Sándor Bodnár pochází z Budapešti, kde vystudoval obchod a ekonomii, a celou svou pracovní kariéru se věnuje personalistice a náboru. Pro Hays pracuje od roku 2013 a v posledních dvou letech zastává pozici ředitele nově založené pobočky v Rumunsku, kterou povede společně s českou pobočkou Hays i nadále.

„Během svých sedmi let v HAYS jsem vždy považoval českou pobočku za jednu z nejúspěšnějších poboček v regionu, která pod vedením mého předchůdce prokazála schopnost dosahovat vynikajících výsledků. Těším se na spolupráci s českým týmem a klienty, s nimiž bych rád pokračoval v posílení pozice HAYS na českém trhu práce.”, říká Sándor Bodnár.

 

Zdroj, foto: hays.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru