Hays Czech Republic oznamuje změnu vedení

Hays Czech Republic oznamuje změnu vedení

Sándor Márk Bodnár se ujímá vedení ve společnosti Hays Czech Republic s.r.o. Společnost jmenovala nového generálního ředitele v polovině dubna. Ve funkci tak nahradí Ladislava Kučeru, který po pěti letech ve vedení společnosti přijal novou pracovní výzvu a přechází k novému zaměstnavateli. 

Společnost Hays Czech Republic na trhu existuje již 20 let. Klientům zajišťuje kvalitní náborové služby a svým uchazečům ty nejvhodnější pracovní pozice. Společnost je aktivní po celém světě a je špičkou ve svém oboru, přičemž se stále zdokonaluje.

Sándor Bodnár pochází z Budapešti, kde vystudoval obchod a ekonomii, a celou svou pracovní kariéru se věnuje personalistice a náboru. Pro Hays pracuje od roku 2013 a v posledních dvou letech zastává pozici ředitele nově založené pobočky v Rumunsku, kterou povede společně s českou pobočkou Hays i nadále.

„Během svých sedmi let v HAYS jsem vždy považoval českou pobočku za jednu z nejúspěšnějších poboček v regionu, která pod vedením mého předchůdce prokazála schopnost dosahovat vynikajících výsledků. Těším se na spolupráci s českým týmem a klienty, s nimiž bych rád pokračoval v posílení pozice HAYS na českém trhu práce.”, říká Sándor Bodnár.

 

Zdroj, foto: hays.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru