Hashtagy na celý týden

Nedávno jsme si vysvětlili, co je to Throwback Thursday. Zítra bude zase čtvrtek, takže se nezapomeňte zapojit. Ve článku jsme vám ale slíbili, že vám ukážeme i další trendy #hashtagy pro jiné dny. Tak to tady máme. Ukážeme si hashtagy na každý den v týdnu. Zaujmete s nimi hlavně na Instagramu.

Ty, co si tady ukážeme, nejsou tak populární jako #ThrowbackThursday, ale pokud potřebujete záminku, proč publikovat fotky taky v pondělí, úterý, středu, pátek, sobotu a neděli, tady je máte. Připravte se na to, že jsou všechny v angličtině, protože tahle zábava funguje hlavně v anglicky mluvících zemích. To ale neznamená, že je nemůžeme používat i my. Taky chceme být světoví, že jo?

Pondělí

Pondělí je zvláštní den pro ženy, protože na Instagramu ten den vládne #ManCrushMonday či zkráceně #MCM. „Crush“ je v angličtině označení pro někoho, kdo se vám líbí, takže pod tímto hashtagem ženy přidávají fotky mužů, kteří se jim líbí. To chce odvahu!

Mimochodem… Pod tímto hashtagem se většinou skrývají fotky mužských celebrit, modelů, atletů či sportovců.

mcm

#mcm

Úterý

V úterý lidé ukazují, jak se změnili. S tagem #TransformationTuesday zveřejňují srovnávací fotky toho, jak vypadají teď a jak vypadali, když byli mladší. Fotky samozřejmě často zveřejňují lidé, co chodí do fitka, ale někteří jen ukazují, jak vyrostli.

transftuesday

#transformationTuesday

Středa

Dámy mají pondělí, pro muže je to středa. Ve středu se používá #WomanCrushWednesday (zkrácená podoba #WCW) a má naprosto stejný účel jako #ManCrushMonday. Jen se jedná o fotky žen, nikoliv mužů.

wcw

#WCW

Čtvrtek

Ke čtvrtku už snad není co dodat, prostudujte článek o #ThrowbackThursday.

throwbackthurs

#throwbackThursday

Pátek

V pátek se konají ty nejlepší párty, takže není divu, že vládne hashtag #FridayNight.

Kromě toho se používá ještě #FlashbackFriday (nebo #FBF), což má úplně stejný účel jako čtvrteční oblíbený hashtag. Prostě se zveřejní fotka z dob dávno minulých. Je to příležitost pro všechny, kteří to ve čtvrtek nestihli.

fridaynight

#fridayNight

Sobota

Nejlepší párty se konají také v sobotu, takže hashtag #SaturdayNight to jistí. Je víkend, lidé se baví.

saturdaynight

#saturdayNight

Neděle

Lidé nic nedělají a mají spoustu času na focení selfie. Nebo jak jinak si máme vysvětlit #SelfieSunday? Selfíčko si samozřejmě můžete střihnout kterýkoliv jiný den, ale neděle je k tomu jako stvořená.

Dalším oblíbeným tagem je #SundayFunday. Máte se prý ještě pobavit, než zase budete muset do práce nebo do školy.

sundayfunday

#sundayFunday

V příštím díle našeho poučení o tom, jaké trendy #hashtagy je dobré používat, když chcete zapadnout nejen na Instagramu, se podíváme na vůbec nejoblíbenější instagramové tagy. Zatím vám může hlavou vrtat, jaký hashtag se používá nejčastěji. Prozradíme jen tolik, že je to hezké slovo a rozhodně byste to v dnešním světě nečekali.

Komentáře

Nahoru