Dnes vyšlo 15 článků

Hashtag umožní uživatelům automaticky nahrávat záznam jejich oblíbené show

Brazilský televizní operátor Sky Brazil přišel se zajímavým vstřícným krokem vůči svým klientům. Aby už nikdy nepřišli ani o minutu své oblíbené show, mají nyní možnost si ji nechat automaticky nahrát pomocí twitterových hashtagů.

Předplatiteli stačí odeslat hastag ve tvaru #SKYREC na @skybrasil. Služba byla vyvinuta poté, co se zjistilo, že lidé využívají Twitter jako informační kanál pro podrobnosti o televizních show radši a častěji, než oficiální webové stránky poskytovatele. Aby mohli předplatitelé službu využívat, musí na stránkách Sky Brazil zaregistrovat své uživatelské jméno na Twitteru, a to je poté propojeno s jejich předplatitelským číslem.

Sky TV každý den zveřejňuje tweety s podrobnostmi o poskytovaných programech

Každý den Sky TV zveřejňuje detaily o poskytovaných programech

Pro automatické nahrávání vybraného pořadu stačí retweet aktuality s hastagem #SKYREC

Pro nahrávání pořadu stačí retweet s hastagem #SKYREC

Prostřednictvím přezdívky @skybrasil operátor denně tweetuje detaily o jednotlivých televizních programech. Pokud si uživatel přeje konkrétní show nahrát, stačí retweetovat daný příspěvek s hashtagem #SKYREC. Sky Brazil se pak spojí se zákazníkovým dekodérem doma a show nahraje.

Nejen, že Sky Brazil vytvořil zcela novou a originální službu, navíc se svým počinem přiblížil zákazníkům – a to se ve světě byznysu vždycky počítá.

Zdroj: https://wearesocialmedia.gr/hashtag-lets-users-automatically-record-tv-shows/

Komentáře

Nahoru