Hashtag umožní uživatelům automaticky nahrávat záznam jejich oblíbené show

Brazilský televizní operátor Sky Brazil přišel se zajímavým vstřícným krokem vůči svým klientům. Aby už nikdy nepřišli ani o minutu své oblíbené show, mají nyní možnost si ji nechat automaticky nahrát pomocí twitterových hashtagů.

Předplatiteli stačí odeslat hastag ve tvaru #SKYREC na @skybrasil. Služba byla vyvinuta poté, co se zjistilo, že lidé využívají Twitter jako informační kanál pro podrobnosti o televizních show radši a častěji, než oficiální webové stránky poskytovatele. Aby mohli předplatitelé službu využívat, musí na stránkách Sky Brazil zaregistrovat své uživatelské jméno na Twitteru, a to je poté propojeno s jejich předplatitelským číslem.

Sky TV každý den zveřejňuje tweety s podrobnostmi o poskytovaných programech

Každý den Sky TV zveřejňuje detaily o poskytovaných programech

Pro automatické nahrávání vybraného pořadu stačí retweet aktuality s hastagem #SKYREC

Pro nahrávání pořadu stačí retweet s hastagem #SKYREC

Prostřednictvím přezdívky @skybrasil operátor denně tweetuje detaily o jednotlivých televizních programech. Pokud si uživatel přeje konkrétní show nahrát, stačí retweetovat daný příspěvek s hashtagem #SKYREC. Sky Brazil se pak spojí se zákazníkovým dekodérem doma a show nahraje.

Nejen, že Sky Brazil vytvořil zcela novou a originální službu, navíc se svým počinem přiblížil zákazníkům – a to se ve světě byznysu vždycky počítá.

Zdroj: https://wearesocialmedia.gr/hashtag-lets-users-automatically-record-tv-shows/

Komentáře

Nahoru