Tisková zpráva: Harris spolupracuje s BT na zlepšení zdravotní péče v Británii

Harris spolupracuje s BT na zlepšení zdravotní péče v Británii

Harris Corporation spolupracuje se společností BT na zlepšení fungování zdravotní a sociální péče ve Velké Británii

Nejdůležitější informace:

•Firma Harris bude nabízet komunikační portál firmy BT.

•Organizace zabývající se poskytováním zdravotní a sociální péče budou propojeny firemní klinickou integrační platformou.

•Cílem je vytvořit účinnější, akceschopnější a propojenější komunitu v oblasti zdravotní péče.

Harris Corporation (index NYSE:HRS), nadnárodní firma zabývající se komunikací a informačními technologiemi, získala od společnosti BT, jednoho z největších poskytovatelů komunikačních služeb a řešení na světě, zakázku na dodávku klinických portálů pro organizace zabývající se zdravotní a sociální péčí pod správou Národní zdravotní pojišťovny NHS ve Velké Británii a v širším veřejnoprávním sektoru.

Harris svou klinickou integrační platformu napojí na infrastrukturu a další komponenty firmy BT s cílem zlepšit propojenost jednotlivých poskytovatelů zdravotní a sociální péče v rámci NHS. Toto integrované řešení umožní poskytovatelům služeb a pacientům přístup k informacím, obsaženým ve stávajících systémech s cílem dosáhnout lepší optimalizaci péče o pacienta a lepší kontroly nákladů.

„Pacienti a poskytovatelé služeb po celé Velké Británii musí řešit problémy se sdílením a koordinací informací mezi různými zdravotními systémy a systémem sociální péče,“ řekl Dr. Vishal Agrawal, prezident divize zdravotnických řešení ve firmě Harris. „Naše klinická integrační platforma, ve spojení s řešeními firmy BT, přinese propojení zdravotnických informací v rámci celé sítě zařízení NHS.“

Klinická integrační platforma firmy Harris v sobě spojuje nastavitelné, intuitivně ovládané webové portály s robustním systémem zabezpečení, které nabízí jedno přístupové místo jak pro pacienty, tak pro poskytovatele péče. Správcovský systém této platformy sleduje celou péči o pacienta a současně umožňuje uživatelům zasílat a dostávat zabezpečeným způsobem pravidelná hlášení a soukromé zprávy s elektronickými lékařskými záznamy.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s firmou Harris a nabídnout pacientům možnost informovanosti o jejich zdravotní péči nejen ve Velké Británii, ale i v celosvětovém měřítku. Díky tomu, že je toto řešení nedílnou součástí platformy firmy BT, můžeme se společně zaměřit na zlepšování kvality zdravotní péče při současném snižování nákladů,“ řekl Ian Dalton, prezident zdravotnické divize firmy BT. „Naším společným cílem je pomoci organizacím zabývajícím se poskytováním zdravotní a sociální péče vytvořit účinnější a propojenější komunitu a vytvořit nový standard zdravotní péče.“

Harris je uznávanou jedničkou v oblasti klinické konektivity, spolupráce a bezpečnostních řešení a nabízí řadu řešení, včetně vlastní IT infrastruktury a její správy, sledování toku klinických dat, analytické systémy, systémy pro výměnu zdravotnických informací a informací ze zobrazovacích metod. Řešení společnosti zlepšují kvalitu, bezpečnost a účinnost zdravotní péče a současně snižují náklady a zajišťují správný tok informací, zabezpečenou formou, která chrání osobní údaje. Díky tomu se tyto informace dostávají správným osobám včas, na správný přístroj a do správného zdravotnického zařízení.

O společnosti BT

Firma BT je jedním z předních světových poskytovatelů komunikačních služeb a řešení, která poskytuje své služby zákazníkům ve více než 170 zemích světa. Mezi její hlavní činnosti patří celosvětové poskytování síťových IT služeb, poskytování místních, národních a mezinárodních telekomunikačních služeb zákazníkům, a to jak doma či v práci, tak při cestování. Firma dále nabízí širokopásmové služby, internetové produkty a služby a produkty a služby pro pevné/mobilní telefonní linky. Firma BT podniká hlavně ve 4 segmentech: BT Global Services (globální služby), BT Retail (maloobchod), BT Wholesale (velkoobchod) a Openreach (otevřené služby). Za daňový rok končící 31. březnem 2013 dosáhly tržby firmy BT Group 18,103 miliard liber. Zisk před zdaněním dosáhl částky 2,315 miliardy liber. Firma British Telecommunications plc (BT) je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností BT Group PLC a zahrnuje téměř všechny podniky a aktiva společnosti BT Group. Firma BT Group plc je kotována na burzách v Londýně a New Yorku.

O společnosti Harris Corporation

Harris je nadnárodní firma zabývající se poskytováním komunikačních a informačních technologií. Společnost má zákazníky za řad státních úřadů i firem ve více než 125 zemích světa. Firma sídlí v Melbourne (Florida) a její roční tržby dosahují zhruba 5 miliard dolarů. Společnost zaměstnává kolem 14 tisíc zaměstnanců, včetně 6 tisíc inženýrů a vědeckých pracovníků. Harris se věnuje vývoji prvotřídních špičkových komunikačních produktů, systémů a služeb pod značkou „assured communications®“. Další informace o společnosti Harris Corporation najdete na webové stránce harris.com.

Kontakty

Eileen Cassidy Rivera, 703-610-4216

Harris Healthcare Solutions

eileen.rivera@harris.com

nebo

Jim Burke, 321-727-9131

Harris Corporation

jim.burke@harris.com

Zdroj: Harris Corporation

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20131106005047/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru