Dnes vyšlo 15 článků

Hangouts je nyní samostatný web

Google se inspiroval u Facebook Messengeru a zpřístupnil komunikační platformou Hangouts na samostatné webové stránce na adrese www.hangouts.google.com. Na nové stránce se snadno dostanete ke všem kontaktům, můžete si s nimi psát, volat, nebo se s nimi spojit přes video.

Stačí kliknout na některou z velkých ikon – videohovor, telefonní hovor, zpráva – vyhledat kontakt ze seznamu a můžete začít komunikovat.

ScreenHunter_2

Nová stránka Hangouts

„Spouštíme nový způsob, jak používat Hangouts. Na nové stránce můžete používat to nejlepší, co Hagnouts nabízí, včetně inspirujícího pozadí, které vás provede vašim dnem,“ řekl inženýr Hangoutu Jordan Chord.

V levé části se nachází vysouvací menu, kde najdete odkazy na aplikace, jež se dají nainstalovat prostřednictvím obchodu Play, respektive Apple App Store. K dispozici je celá řada nastavení, zpřístupněný máte archiv, správu poznámek, seznam blokovaných kontaktů a skryté kontakty.

Zdroj: Gizmodo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru