Hana Pechová z IBM přechází do Lundegaardu

Hana Pechová pracovala šest let ve společnosti IBM ČR. A nyní se rozhodla doplnit tým společnosti Lundegaard, kde od června nastoupila na pozici senior online consultant. V její kompetenci bude zlepšování UX a realizace omnichannel řešení pro klienty.

Hana Pechová v předchozím zaměstnání ve společnosti IBM ČR měla pod svými křídly projekty pro klienty z oblasti finančnictví, zdravotnictví a veřejného sektoru. Podepsala se pod celou řadou rozličných projektů. Starala se také o projekty, které se týkaly vývoje a zdokonalování mobilních aplikací, business analýzy digitálních řešení a vyhodnocování jejich efektivity. A v neposlední řadě se její jméno objevilo při utváření koncepce a strategie sloužící k digitální transformaci společností.

Ve společnosti Lundegaard Hana Pechová působí od června na pozici senior online consultant. Zároveň bude pracovat jako garant marketingových aktivit a podílet se na řízení klientských projektů.

hana pechová

Hana Pechová

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru