Quadrocopter: Halloweenská atrakce

Halloween. Helikoptéra se čtyřmi rotory. Že vám to nejde dohromady? Dáme vám tedy malou nápovědu. Duchové. Že stále nevíte, o co se jedná? V tom případě čtěte dále.

Halloween. Při tomto svátku se děti, ale i ostatní lidé oblékají do strašidelných kostýmů. Nicméně jsme ve 21. století, a tak je třeba do toho trochu zapojit i techniku. Alton Porter se rozhodl vytvořit létajícího ducha.

Základem létajícího ducha je quadrocopter (helikoptéra se čtyřmi rotory). Na něm je jednoduše umístěna nějaká bílá látka, díky které celý stroj připomíná ducha. Navíc má vytvořené i oči pomocí LED světel. Nejenom, že tím se zlepšuje celkový efekt, navíc tyto oči slouží k odlákání pozornosti od samotné helipoktéry.

Celé video podtrhuje hudební ozvučení, které komentátoři na Youtube nazvali jako „pornohudba.“ Video se ale nestalo virálním, i přesto, že se jedná o velmi originální počin.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru