Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: HAL3000 Recovery v každé sestavě

Výrobce HAL3000 vybavil všechny své počítačové sestavy Recovery oddílem. Je tak prvním tuzemským výrobcem, který tuto službu nabízí jako standardní součást všech sestav.

Výrobce HAL3000 neustále pracuje na zdokonalování počítačových sestav, aby uživateli přinesl maximální komfort a zážitek z užívání. Oddíl recovery pro obnovu operačního systému, je zásadní a nepostradatelnou funkcí, kterou HAL3000 přináší jako první a jediný z tuzemských výrobců. Již na konci roku byly recovery oddílem vybavené herní počítače HAL3000 MČR.

Nyní jsou recovery oddílem dovybaveny všechny nabízené modely HAL3000 vyrobené v roce 2015 s operačním systémem Windows 8.1. Recovery oddíl umožňuje opravení poškozeného operačního systému se zachováním uživatelských dat, nebo obnovení systému do „továrního nastavení“. Oba způsoby je možné snadno aktivovat přímo v systému Windows, nebo při jeho spuštění, a to bez použití instalačního média v podobě DVD nebo flash disku.

Jedinou výjimkou budou sestavy ze speciálních edic, které budou vybavené systémovým diskem s kapacitou menší než 120GB. Takovéto sestavy nebudou vybavené recovery oddílem.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí ZDARMA servisní tým HAL3000 a to vše do 10 pracovních dní.

Více informací: www.HAL3000.cz / www.HAL3000.sk

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru