Dnes vyšlo 1 článků

Hackeři zveřejnili nahé fotky Leslie Jones na jejím webu

Herečka a komička Leslie Jones, která se stala minulý měsíc obětí rasistů a misogynů, byla v internetovém světě opět napadnuta. Hackeři zveřejnili ve středu 24. srpna 2016 její nahé fotografie včetně dalších osobních informací na její webové stránce.

Stále není zřejmé, kdo provedl útok na stránku JustLeslie.com, a proto není zřejmé, jaké byly motivy útoku. Leslie Jones byla jednou ze čtyř hvězd filmu Krotitelé duchů a po odvysílání tohoto filmu se černoška stala předmětem bludné a trvalé online nenávisti.

27746323175_f5f8f8476c_k

Zdroj: Flickr

V minulém měsíci Leslie Jones obdržela výhružky smrtí a grafické fotomontáže na Twitteru. Hackeři, kteří napadli její webovou stránku, zveřejnili také video gorily Harambe, která byla zastřelena v Cincinnati ZOO letos v létě. Někteří ji srovnávají s gorilou, jiní na ni míří rasistické nadávky útočící na barvu její pleti.

Hackeři získali nahé fotografie Leslie Jones pravděpodobně z jejího účtu na Apple iCloud, ke kterému se také dostali.

Zdroj: Vice News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru